Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Açık Festival afis tasarım.

pinochio

🌱Yeni Üye🌱
eski bir afis tasarımım. bakalım begenecekmısınız.
03xn3.jpg

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık. "Açık" "Herkesten ve Herşeyden Bağımsız" " www.acikfestivcal.com" renk tonları değişik olsa daha iyi olur diye düşünüyorum birde kullandığın fontlar çok çeşit olmuş :) bunlar sadece fikrim. birde uzun eşek ama sanki şekil zürafa gibi:) tebkriler ama

Son düzenleme:

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sıcak soğuk uyumsuzluğu var... gözü çekiyor devamlı mor rengin üzerine...

gordian

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vay maşallah aşağıda cep telefonlarını bile yazmışsın:rofl:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
birincisi renk uyunsuzluğu alenen ortada fontun rengiyle backgraund alakasız duruyor ikincisi bu bir festival afişi ve halka acık buyuk bi toplantı veya buluşma bi başka değişle kültür paylaşımı boyle seckın bir olayın afişinde organızasyon firması ile iletişimin olması gerekir yani cep telefonları olmamış yani afişte cep telefonu vs tlfonlar kullanılmaz eğer iletişim bilgi bolumu duzenliyeceksen bu bir web adresi olur, çagrı merkezi veya acık adres gibi yerler olabilir ama sen bunu direk kartvizi veya bi el ilanı havasında yapmışsın değişiklik şart bu işte iyi çalışmalar aynı zamanda u bi afiş tasarımsa lütfen afiş konusunda acın

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
renk uyumu sorununa bende katılıyorum. mesela pembe hiç gitmemiş:S:dama güzel çalışma eline sağlık

afilado

🌱Yeni Üye🌱
hıım bunu hatırlıorum :) oradaydım org patladı gerçide dier çalışmalara bende katılmıştım o zaman gözümüze güzel gelmişti.. hala öle anılarım canlandı .. :)

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben çalısmanı çok beğendim sadece iletişim bilgilerini küçülterek aşağıda yapmış olduğun açık renkli dikdörtgen kutunun içine alsaydın daha hoş olurdu gibi...emeğinize sağlık

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet bi renk uyumsuzluğu var ama ilk dikkatimi ceken croplarında duruyo olmasıydı :) emeğine saglık paylasımın icin tessekürler

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eşekler zürafa ya benzemiş.

Sanki uzuneşek oynamak için düzenleniyormuş gibi kalmış.

Elinize sağlık.

sevgii

🌱Yeni Üye🌱
Renk uyumsuzluğu var yazı karakteri hiç olmamış yazılar başka telden saz çalışıyo oymamış

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
neşemizin yerine gelmesi için bire bir