Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ada Tasarım - Katolog tasarımı

NaSrOk

🌱Yeni Üye🌱
adatasarimkapakhn4hh5.jpg

Pek tasarım denilicek bi örnek diyil fakat durusu hakkında yorumlarınızı almak istedim. Siyah veya siyahın tonlarında olması sart kosuldu.

Tesekkürler

mehmedim

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,
bence güzel olmus sadece gri rengi sariya yönelik bir renk secilirse daha güzel olur.
Bu mail olarak gönderebilirmisiniz.

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede çok hoş bi çalışma olmuş hele o uçan martılara bayıldım adaların olmassa olmazlarından:)

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Bence üstteki Ada Tasarımı adlı yazıyı ortaya alıp, ortadaki logo tarzı şeye yaptığın renk geçişini yazıya yapmayı dene. .

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
bence gayet hoş olmuş ama ortaki güneş tarzı şeyi begenmedim sadece..Ellerine sağlık

orhanek

🌱Yeni Üye🌱
şık bi tasarım ama martılar sanki enkazdan kurtulmuş gibi hepsi biyerden hücum ediyorlar biraz daha seyrek ve dağınık olsaydı............

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
hoş gözüküo eline sağlık dostum

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Tek elestircegim nokta neden cami vektor silueti??? isimlede bi anlam veremedim hadi ada olarak dusunsek cami ve ada???Yanılıyosam ozur dilerim ama...Grafiker mantık hatası....Onun disinda sade ve guzel

Son düzenleme:

NaSrOk

🌱Yeni Üye🌱
tesekkür ederim.

Cami silueti istanbulda calıstıgımızı gösteren bir simge sade olması istendiginden dolayı istanbul/kadıkoy yazmak calısmaya ek bi görüntü saglıcaktı bende bunu hem güsel durucak hemde kısaca anlatıcak bi resimle göstermeye calıstım.

Görmek için bakmak, anlamak için dikkatlice bakmak gerekir..

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sade ve şık bir tasarım olmuş emeğine sağlık

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Pek tasarım denilicek bi örnek diyil fakat durusu hakkında yorumlarınızı almak istedim. Siyah veya siyahın tonlarında olması sart kosuldu.

Tesekkürler

Güzel Arkadaşım tamam bizlerde insanız hızlı yazarken kelimelerde imla hatalarımız oluyor. Ama gözünü seveyim bari sunumda imla hatası yapmayalım ki Şu yazında imla hatası üzerine pratik yapıyorsun gibi geldi :worried:

Gelelim çalışmana ;
madem istenilen renk tonları , Renkleri geçiyorum zaten uyum gayet iyi diyebiliriz.
LOGO Font üzerindeki Efektler de güzel. Ancak istanbul vektör'ünde sıkıntı var gibi sular altında kalmış gibi tek renk'te boğulmuş gibi oraya bir çare üretmek gerek .. Artı orta bölümdeki tribal vectorun espirisi güzel ama keşke Ada ile çağrışım yapabilcek bir görsel kullansaydın Su yüzeyi Suyun altı esprisi gibi detaylandırabilirsin..
Eline sağlık bu şekilde de güzel benimkisi sadece bir fikir.

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmayı küçümsemeyin bence. Güzel bir çalışma olmuş.