Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adidas Tenis,Futbol,Basketbol Dergi Reklamı Denemeleri

eyker

🌱Yeni Üye🌱
Adidas Tenis,Futbol,Basketbol Dergi Reklamı Denemeleri

Benzer konular

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
arka fonlar biraz daha flu olabilir.Çünkü adidas yazıları kaybolmuş.Onun dışında Play diye başlayan yazıların fontu başka bir font olabilir.

covenant

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öcelikle web adresi biraz büyük A4 olarak düşünürsek daha küçük ve okunabilir bir şekilde yer almalı fontu belki değişebilir web adresine takıldım onun dışında mesela fakrındyasanız tennis topu olan afişle futbolu yan yana koyduğunuz zaman tennis li olan okunabilirliği ve estetik anlamda daha iyi duruyor belki futbol ve basketbolda farklı çözümlemelere gidebilrsiniz arı peteğinin bazılarında negatif alan kullanabilrsiniz , parçalar eksiltip parçalar ekleyebilrisniz sonuçta 3 de aynı olucak dğeil ya :) konsepti bozmadığınız sürece farklı şeyler çıakbilir ortya başarılar dilerim bence güzel bir yerden yakalamışsınız ama bitmemiş :)

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Herşey güzel de ben şu altıgenlere takıldım.Sadece futbol için altıgen kullansan tennis ve basket içinde toplar üzerindeki kendi çizgilerinden faydalansan nasıl olurdu acep.
Gayet orjinal renkler ve insan silüetleri ;)
yalnız bişiy daha pardon futboldki insan şekli bariz sünmüş :)Haydi başarılar dostum

Relax69

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Font konusunda kötü seçim yapmışsın bence.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
renklerde bence uyumsuz olmuş daha güzel olabilirdi