Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe Photoshop CS4 Eztended

FotoEd

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar öncelikle selamunaleyküm grafikerler.net ile yeni tanıştım çok güzel bir site içeriği ve yardım isteklerine yazılana mesajlar hoşuma gitti size bir soru sormak istiyorum Ben Fotografcılık Yapıyorum ve Daha Önce PhotoShop Hiç Kullanmadım Ve Başlamaya Karar Verdim. Ve Adobe Photoshop CS4 Eztended sürümünü kurdum Ama Çoğu kişide Gördüm Adobe Photoshop CS4 kullanıyor ama bendekinde sonunda "Eztended" yazıyor ne anlama geldiği ve neye yaradığını merak ediyor yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleme:

g5 dual

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım standart değil genişletilmiş versiyon oluyor.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Adobe Photoshop CS4:
Bu sürümde Photoshop programında yer alması gereken neredeyse tüm araçlar mevcuttur.

Adobe Photoshop CS4 Extended:

Extended sürümünde ise normal Photoshopta yer alan özelliklere ek olarak programın kullanım alanın artması için biraz daha fazla iyileştirlmiş araç ve seçenekler bulunur.
Benim farkedebildiğim sadece 3D düzenleme olayı mevcut CS4 Extended de.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer fotoğrafta kullanacaksanız; extended kesinlikle doğru tercih!!!! :wink:
CS4 ün iki sürümü var.
Extended hem daha kapsamlı hemde fotoğrafçılar için daha kullanışlı; bende evime yüklerken epey araştırdım; sanırım sizin için en iyisi extended olacak...
Ayrıca 3D seçenekleri ve anladığım kadarıyla direk webde uygulanabilen özellikleride mevcut...
Yinede tercih sizin; sonuçta ikisininde ana mantığı aynı ve eninde sonunda photoshop :giggle:
Umarım en kısa zamanda derslere başlar ve çalışmalarınızı bizimle paylaşırsınız...
Saygılar

FotoEd

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar çok teşekürler allah razı olsun beni çok aydınlattınız saoğlun

erhan04

🌱Yeni Üye🌱
sende varsa bu extended ın stup ını bzımlede paylas bence

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
genişletilmiş versiyondur. yeni kullanıcı isen sana sorun yaşatmayacaktır. ben 2 aydır kullanıyorum cs4 ü hala eski alışkanlıklarımı özlüyorum. bazı kısayollar ve genel kullanımda değişikilikler var diye. ama bunu da böyle kabul etmek gerekir :).