Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe Photoshop CS6 Beta Duyurdu...

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
hocam ben portable indireli 1 hafta oluyor günaydın :) ama site sakinleriyle paylaşman güzel belki bilmiyenler vardır

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
hocam ben portable indireli 1 hafta oluyor günaydın :) ama site sakinleriyle paylaşman güzel belki bilmiyenler vardır

Sanada iyi geceler demeli bende yaklaşık 2 aydır CS6 kullanıyorum ve Adobe resmi olarak CS6 duyurmamıştı taki 21 Mart günü duyurdu

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
şunu neden bukadar çabukçıkarıyorlarki
milyarlık pluginler kullanıyoruz cs6 da çalıştırmaya uğraşacağız şimdi birde:headbang:
söz konusu pluginler her versiyon geçişinde bir ton sorun çıkarıyor

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
şunu neden bukadar çabukçıkarıyorlarki
milyarlık pluginler kullanıyoruz cs6 da çalıştırmaya uğraşacağız şimdi birde:headbang:
söz konusu pluginler her versiyon geçişinde bir ton sorun çıkarıyor

kusura bakmayın ama milyarlık plug-in hangisi merakımı mazur görün lütfen ?

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
kusura bakmayın ama milyarlık plug-in hangisi merakımı mazur görün lütfen ?
milyarlık dediysem bizim eski paraya göre ağız alışkanlığı aslında 4000-5000 euro falan
mesela ink tools
https://www.esko.com/en/Products/overview/deskpack/modules/ink-tools-for-photoshop

bu plugin her psd dosyasında işimi yarıyarıya kolaylaştırıyor ama cs6 ile gelecek olan dosyalarda onlarca sıkıntı yaratacak yine

fiyatını merak ediyorsan get price butonuna tıklayabilirsin

Son düzenleme:

Olsinwe

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tam olarak hangi amaç doğrultusunda kullandığınızı sorabilirmiyim bunu daha çok neler yapıyorsunzu bu plug-in le

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Tam olarak hangi amaç doğrultusunda kullandığınızı sorabilirmiyim bunu daha çok neler yapıyorsunzu bu plug-in le

Ben flekso baskı öncesi ile ilgileniyorum bazı görsellerde ekstra kanallar kullanmam gerekiyor yada tam aksine renk kısıtlaması yapmam gerekiyor. Bu gibi işlemleri ink tools ile daha hızlı bir şekilde yapabiliyorum.

Örneğin bir domatesi baskıya aktarabilmem için normalde CMYK kanallarına ihtiyacım vardır.
Ama ben ink tools ile domatesin kırmızı (magenta ve yellow dan) alanlarını Pantone 485C ye otomatik olarak çekebiliyorum ve bu ekstra kanalı tıpkı bir normal kanalmış gibi rahatça kullanabiliyorum. Yada içi salata dolu beyaz bir tabağın renk temizliğini yaparken, tabağın tek komut ile sadece Black kanalından gelmesini sağlayabiliyorum. Bu da baskıda tabağın daha net çıkmasını sağlıyor.

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Değişim , gelişim, ilerleme adına yenilikler güzel.
Ama bunların yanında cs3'le direnmek daha güzel:)

Alexbackovski

🌱Yeni Üye🌱

Alexbackovski

🌱Yeni Üye🌱