Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adobe Photoshop ta Kısayol Sorunu

Darksine

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Photoshop CS Kullanıyom Kısayol Tuşları Çalışmıyor Mesela CTRL+Z Yapıyom Geri Almıyo, Yeni Layer Açmak için SHİFT+CTRL+N Basıyorum olmuyo anca menülerden yapıcam,Desature Uygulama için SHİFT+CTRL+U basınca olması lazım olmuyo anca image>Adjustment>Desature Gidip tıklıcan Yardım lütfen

A_d_e_M

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Photoshop CS Kullanıyom Kısayol Tuşları Çalışmıyor Mesela CTRL+Z Yapıyom Geri Almıyo, Yeni Layer Açmak için SHİFT+CTRL+N Basıyorum olmuyo anca menülerden yapıcam,Desature Uygulama için SHİFT+CTRL+U basınca olması lazım olmuyo anca image>Adjustment>Desature Gidip tıklıcan Yardım lütfen

geri almak icin ctrl+alt+z basacaksın tek basına ctrl +z bastığın zaman olmuyor , sen ilk basta ctrl+n basıp kendine yeni bir sayfa acıp ondan sonra shift+ctrl+n basacaksın ekran bos iken basarsan yeni layer acamazsın umarım yardımcı olabilmisimdir

Darksine

🌱Yeni Üye🌱
Ctrl+Alt+z Yapıncada olmuyor diğer sölediğinde olmuyor Hiç bi şekilde kısayol tuşları çalışmıyor anlamadım

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
programmı kapatım yeni den açmayi denedınız mı?

Darksine

🌱Yeni Üye🌱
Tabi Açıp Kapadım Ya Hep Açıkmı kalcak Program

mum_alevi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Programın ayarlarıyla oynamış olabilirsin. Programı makinadan kaldır. Program Files daki kalan cs dosyalarını sil ve daha sonra yeniden yükleme yap...

Kolay gelsin

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Adobe Photoshop programınızı açarken CTRL+ALT+SHIFT tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. Program başlarken karşınıza bir pencere gelir. YES tuşuna basarsak programa reset atabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz ayar silinir ve program yeni kurulmuş gibi olur.

Darksine

🌱Yeni Üye🌱
Sölediğini yaptım olmadı eskiden böle bi sorun yoktu Crack yaptım Böle bu sorun başladı Crack yaptı galiba bunu ama cracksizde açamıyom 30 günlük deneme sürem bitti ? Crack olmadan açmanın yolunu biliyormusun ya da başka bi crack ver belki o düzeltir ?