Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

After Effects Movie Kişisel Çalışma

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
ilk video harika olmus ama 2.çok amator olmus bence ama afterci olarak kullandıgın efekler hic yabana atılcak efekler değil delayları harika yarlamissin ama 2. videonu pek begenmedim basarilar guzel calisma...

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
ilk video harika olmus ama 2.çok amator olmus bence ama afterci olarak kullandıgın efekler hic yabana atılcak efekler değil delayları harika yarlamissin ama 2. videonu pek begenmedim basarilar guzel calisma...

2. video aslında daha detaylı oldu 1. çok uğrastırmadı. teşekkür ederim yorumun için, forum genelde çizimle uğrasanlarla dolu, after effects vs programlar pek ilgi çekici değil sanırım. ilgilenmene sevindim :)

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
ben adobe'nun her dalını biliyorum ustadim sen iste 2.si resimlerde biraz 3 boyut calissaydin daha iyi olurmus eger Photoshop Cs4 yoksa edin..Guzel bi calisma olur o da rica ederim bu arada...

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
ben adobe'nun her dalını biliyorum ustadim sen iste 2.si resimlerde biraz 3 boyut calissaydin daha iyi olurmus eger Photoshop Cs4 yoksa edin..Guzel bi calisma olur o da rica ederim bu arada...

ozaman sen 3d bi helikopter yap yolla bana ben sana çalışmanın kralını yapayım dostum. cs4 üm de var eyvallah.

Phaeton

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel calısmalar. bu arada ben directorle ugrasıyorum etkileşimli cd ler icin en güzeli sanırım. after effect ismini ve mantıgını bildigim bi program kullanmadım ama denemekte yarar var en azından bilen arkadaslardan yardım alabilirim herhalde.Birde ileri derecede director bilen varsa bu konuda da karsılıklı bilgi alıp verebiliriz. tbr ler..