Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ajanda kapağı

cascaska

🌱Yeni Üye🌱
Bir inşaat firmasına yapmış olduğum ajanda kapak tasarımı (modelleme bana aittir) değerli yorumlarınızı bekliyorum

ajandakapaktp0.jpg

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Güzel olmuş fakat alttaki siyah geçişi biraz daha yumuşatabilirsinn diye düşünüyorum... mail adreside çok büyük geldi gözüme... 22. hizmet yılı yazısından belki bir amblem oluşturup bir köşeye koyabilirsin... Aktaşoğlunuda lensle birlikte biraz aşağıya çekersen bu iş tamam diyorum...

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hayalin'e katılıyorum
Aşağıdaki siyahlık Sinemada korsan film çekerken kameranın önünden geçen kafalar gibi olmuş. O siyahlığı biraz küçültüp web adresinide sağ köşeye aldın mı bu iş tamamdır.
eline sağlık...
Yukarıda espiri için kusura bakma...

agmreklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.agmrekLam.com
çalışma hoş göze çarpan siyah geçiş ve 22.yıl yazısı daha küçük yada el yazı seçimi ile klasikleştirip logonun sonuna yada başına çapraz yerleştirilirse güzel olur gibi. birde yapı üzerinde oluşan aharfinin öne çıkması için yapı rengini biraz daha pastelleştirebilirsen yada donuklaştırırsan dahada hoş olur eline sağlık (web adresi göze batıyor oda yumuşasın :) )

cascaska

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim

VUPLUS

🌱Yeni Üye🌱
hangi sayfaya girsem nereyi incelesem hep çok güzel olmuş ellerine sağlık yorumları çıkıo. Kimsenin şevkini kırmak istemem. hem bende çok ii işler yapmış biri değilim ama şöle bir üşünün ajanda kapağınamı benziyor yoksa bir a4 katalog yada broşür kapağınamı?