Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aka koleji billboard istanbul

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba arkadaşlar aka koleji için hazırlamış olduğum ve bu hafta boyunca 20 noktada asılı olucak olan billboard çalışmamı sizlerle paylaşıyorum...

Benzer konular

grafike®esul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok hoş ve amacına uygun bir çalışma olmuş eline sağlık başarılarının devamı dileği ile...

sea 07

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir çalışma eline sağlık

tolgatumer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgatumer.com
emeğine sağlık.. bende kitap şenlikleriyle ilgili aka kolejine davetiye tasarlamıştım.. :) sitede bulabilirsin merak edersen..

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel olmuş eline sğlık. yalnız ordaki kıza hasta oldum çok tatluuuuu:D

(",)

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anlatılma istenileni anlatan ve standart eğitim sisteminin dışında kalan sosyal aktiviteleri ön planda tutulması ailelerin ilgisini çekecektir. ellerin dert görmesin...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
zaman ayırdığınız ve güzel yorumlerınız teşekkür ederim arkadaşlar...
kitap şenliği tasarımını uzun zaman önce görmüştüm iyi çalışma basılmış onunda bilgisni aldım:) bu arada billboarddaki halinide sizlerle paylaşmak istiyorum...

tolgatumer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgatumer.com
az önce yolda gördüm.. ataköyde tam galerianın karşısında var ve galerianın hemen sırasında.. yakından görünce daha güzel.. tekrar emeğine sağlık..

ayrıca benim tasarımıma yaptığın yorum içinde teşekkür ederim :)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
az önce yolda gördüm.. ataköyde tam galerianın karşısında var ve galerianın hemen sırasında.. yakından görünce daha güzel.. tekrar emeğine sağlık..

ayrıca benim tasarımıma yaptığın yorum içinde teşekkür ederim :)

çok teşşekür ederim bunları duymak gerçekten beni mutlu ediyor bir grafiker daha ne istiyebilirki bu hoşnutluktan başka...

detay_xxx

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş eline sğlık. yalnız ordaki kıza hasta oldum çok tatluuuuu:D

(",)

belki inanmazsın ama o senin hasta oldugun ufaklık benim yiğenim :smile::smile:
ayrıca gerçekten süper bir çalışma olmuş tebrik ederim başarılarının devamını dilerim

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
belki inanmazsın ama o senin hasta oldugun ufaklık benim yiğenim :smile::smile:
ayrıca gerçekten süper bir çalışma olmuş tebrik ederim başarılarının devamını dilerim

hadi ya gerçektenmi şaşırdım :) güzel bi tesadüf oldu ama özellikle herkesin ailesinden izin aldırdım teşekkür ederim yorumun için

alperen34

🌱Yeni Üye🌱
elinize sağlık,çok güzel bir çalışma

benim kızım bilboardda sağdaki fotoğraftaki güzellik:smile:.haberim vardı aslında ama bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim.İlk Ataköy'de gördüm,çok beğendim.Başarılarınızın devamını dilerim..

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
benim kızım bilboardda sağdaki fotoğraftaki güzellik:smile:.haberim vardı aslında ama bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim.İlk Ataköy'de gördüm,çok beğendim.Başarılarınızın devamını dilerim..

maşşallah böyle güzel bi kızınız olduğu için şanslısınız çalışmamdaki başarıda büyük payı var yalan yok sizden yorum alacağımı tahmin etmemiştim çok sevindim doğrusu çok teşekkür ederim saygılar...

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma emeğine sağlık hycan verici olmalı çalışmanı heryerde görmen ve bunu bana ayit diyebilmek :)

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık güzel bir tasarım olmuş

nkara84

🌱Yeni Üye🌱
Bir eğitimci olarak bende çok beğendim.Hem dikkat çekici büyük bir resmin yanında küçük ayrıntılar keskin ve ayrıcı olmuş.Bu da trafikte giden birici için ayırıcı bir unsur olmuş