Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

akbal kavanoz etiketi

strope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aile şirketimiz için tasarladım beğeninize...
etiket2zn3.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Dosyayı çok büyük yüklemişsiniz...

Bazı yerlerde çok ince çizgiler kullanmışsınız, mesela peteklerde ve doğadan gelen tat yazısının içinde, bunlar baskıda yüksek ihtimalle dolar... Çalışmanın bıçak izi de belli olsaydı daha iyi olurdu.. Arının antenlerine ne olacak merak ediyorum çünkü... Gri yerler ekstra renktir umarım... Estetik açıdan fena değil ama baskı sonucu burada gördüğünüz gibi olmayacak, detaylı efektleri alamazsınız... biraz daha belirgin yapmalısınız... görseller çok küçük ve arının kenarında kullandığınız degrade de baskıda dolacaktır...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Kavanuz / Kavanoz

Çalışmaya gelince beğendim ama yandaki kuşakların rengi içime sinmedi. Gözden geçirmeni tavsiye ederim.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışma orjinal gözüküyor klişeşemiş degill yanii emegine saglık..

strope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değerli eleştirileriniz için sağolun...

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logoyu çok büyük kullanman, etiketi doldurmasını doğru bulmadım, bal görselleri çok küçük çalışılmış 250 gr'lık bi kavanoz etiketinde çok küçük kalacağını düşünüyorum, logoyu küçültmen balla ilgili görselleri fazlalaştırmanı tavsiye ederim, sonuçta marka satmayıp bal satcağınızı düşünürsek revize etmeniz gerekir. Tabi birde tasarımın basılı uygulama aşamasında Sir of angels arkadaşımızın fikirlerinide gözardı etmemeni dilerim, yazdığı gibi arının antenleri, geçişler sorunlu olabilir. Logonuz başarılı tebrik ederim, iyi çalışmalar dilerim.

efe0202

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet blue zaten bir tek logo başarılıydı :)

strope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pixellogo creative stüdyoya bir daha gir ve telif hakkını satışa sunanın ismini ezber yap sonra gel yorum yap.

bbluee80

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Telif hakkını satışa sunanın ismi nerde yazıyor. Bulamadım ben. O şirkette mi çalışıyorsun. Öyle olsa bile bir logonun başka firmalarca farklı işlerde kullanılıyor olması etik midir? Kurumsal kimlik kurallarına da aykırı.