Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alarm,Güvenlik Kamerası Firmasına Logo Çalışmam

erdemkaya55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Kendi Firmamıza ait logoyu değiştirmeyi düşünüyorum.
Alarm-Kamera-Otomatik Kepenk-Barkod Sistemleri-Otomasyon-Bilgisayar işleri yapıyoruz. iki adet hazırladım. Bunları matbaadan yapışkan şeklinde basıtırıp bilgisayar kasalarına, alarm ve kameralara kısacası hizmetini verdiğimiz ürünlerimizin üzerine teknik destek gerektiğinde müşterilerimizin ve diğer vatandaşların direk görüp aramaları ve güzel bir logo olması için hazırladım. lütfen fikirlerinizi söyler misiniz? Sizce yenilerden hangisi daha iyi?

Eskisi
eski.jpg

yenisi part 1:
eegyesyeni1.jpg

yenisi part 2:
eegyesyeni2.jpg

Benzer konular

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
2.Güzel duruyor grafiker olmamana ramen.Eline sağlık.

erdemkaya55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar pek yorum yapmadınız, gözlemlerinizi ve bilgilerinizi sunmadınız ama ben son halini tamamladım. buyrun son hali:

eegprojeee.jpg

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslına bakarsan birçok eksik bulmak mümkün ama seni eleştirirken kendimide göz önünde bulundurursam eğer ( Alarm - kamera - güvenlik sistemlerini ) birazdaha geri çekerdim ve daha zarif bir font kullanırdım bence birde aralarında şerit kullana bilirsin diye düşünüyorum.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
bence hoş olmamış ama emek olan herşey güzeldir ... HAYAT GÜZEL :D

erdemkaya55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslına bakarsan birçok eksik bulmak mümkün ama seni eleştirirken kendimide göz önünde bulundurursam eğer ( Alarm - kamera - güvenlik sistemlerini ) birazdaha geri çekerdim ve daha zarif bir font kullanırdım bence birde aralarında şerit kullana bilirsin diye düşünüyorum.

font olarak beyaz kısmı arila back kullanım eeg ise o şekilde kalacak.arial en anlaşılır font diye dusunuyorum. geri çekince de logonun zemininde baya boşluk kalıyor. araya şeritkoysamda. tesekkur ederim yorumunuz için.