Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

alex de souza yorumlarınızı yazarsanız sevinirim arkadaşlar

dragonking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir fenerbahçeli olarak hazırladığım bi afiş
alexhnt.jpg

Benzer konular

serious_angel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fazla bi uğraş yok ama güzel genede,beşiktaş olsaydı daha güzel olurdu:D

ilkin

🌱Yeni Üye🌱
bence gayet güzel olmuş emeğine sağlık

lucky1111

🌱Yeni Üye🌱
"FENERBAHCE" ne oluyor? :)...Ya da ben mi yanlış gördüm:)...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çalışma kurallara aykırı mı net olarak emin değilim... güzel olmuş halka içerisindeki Fenerbahçe yazısında başta ve sonda kayıplar var. Bunlar olmasa daha iyiymiş... Kaybın sadece halkada olmasını sağlamalıymışsınız. Ellerinize sağlık.

gogo47

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş,fenerbahçeli bir taraftar olarak çok beğendim,ama alexin gözlüklüsü benjamin buttona benzemiş sanki:)emeğine sağlık...

photomaniacshop

🏅Acemi Tasarımcı🏅
posterlerde genelde benim gözlemlediğim posteri yapılacak kişinin sayfaya orantılı olması gerekir. seninkinde sayfanın ortasında sayfaya oranla alex küçük kalmış.Sonra alexin havadaki ayağının gölgesine bir dikkat et derim ben hatalıda görüyor olabilirim.son olarak afişin altındaki karmaşık şekiller görseli bozuyor bence. yinede emeğine sağlık. üzerinde çalışmalısın

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma olmuş efojanın dediği gibi yazıda kayıplar olmasaymış daha iyi olurmuş eline sağlık

dragonking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazı karekterinden kaynaklanıyor ç c yapmak zorundakaldım ama sonuçta yabancı maçlarda fenerbahçe fenerbahce olarak ta yazılıyor

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Fenerbahçe Kulübü yazısında kayıplar var eğer bu fenerbahçeyle iligili bi afişse bunların kaybolması dogru değil diye düşünüyorum. Daha önceki çalışmalarına nazaran çoook iyi orası ayrı ama yinede hataların yok değil.. Alex sayfanın ortasında küçük kalmş, ve ortadaki alex'in fotografının gölgelerinde büyük sorunlar var gibi gözüküyor. Onun haricinde detaylara takılmassak güzel ;).. Ve ayrıca Fonttan kaynaklı olarak c-ç yazamamık olabilirsin ama küçük "i" yazarak expendledikten sonra i nin noktasını ç nin altına atarak aynı etkiyi kendinde yaratabilirdin.. Fontta yoktu yapmadım..oLMAZ ÖLE! :)

dragonking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
koyacaktım düşündüm ama uluslararası maçlarda fenerbahce olarak yazıldığı için koymadım kapı değil de kapi yazsaydım ozaman o uygulamyı yaprdım

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
koyacaktım düşündüm ama uluslararası maçlarda fenerbahce olarak yazıldığı için koymadım kapı değil de kapi yazsaydım ozaman o uygulamyı yaprdım

Yurt dışında olan maçlarda öyle olması normal çünkü oradaki insanların öyle bir karakterden bile haberi yok birde böyle düşün ç harfinin yapısını mı biliyor ki adam eksikliği eklesin yada söyle düşün rusyadan bir takım buraya gelse o takımın ismindeki rusça karakterlerle uğraşırmıydın yoksa en benzerini mi koyardın.. :) sen belki uğraşırdın ama bi başkası yapmicaktır :)

DogalGaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir galatasaraylı olarak söylüyorum gerçekten hoş x)

dragonking

🏅Acemi Tasarımcı🏅
klüb yazısını sordan farketim ama geç oldu netten aldıydım logoyu

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
Koyu bir fenerbahçe li olarak süper diyorum :) çok güzel bir çalışma emeğine sağlık:)

sirhenry

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence arkadaki Fenerbahçe logosuna daha dikkatli bakmalısın KLÜBÜ olarak kalmış

safirim

🌱Yeni Üye🌱
güzel yapmış beğendim. futbolcunun kendisi ağır ; zemin de ona göre ağır olmuş. güzel beğendim