Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

alias sketchbook pro

Benzer konular Forum Tarih
cinesu Karakalem 25 6K

Benzer konular

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Ekran görüntüsü koyarsanız program daha çok ilgi görecektir.Link denenmiştir.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
sketchbook.jpg

flipbook2.jpg

flipbook1.jpg

109099-2103p070-1b.jpg

atacagdas

🌱Yeni Üye🌱
haklısınız pek acele yukledigim icin oldu sanırım bundan sonra dikkat ederim:emo:

inosome

🌱Yeni Üye🌱
hmm. baktımda güzelmiş yani adobe photoshop un filter sızı gibi

afratafra

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar.mütemadiyen farklı yerlere soru soruyorum ama aklımdaki sorular sürekli değişiyor.acaba wacom sintiq te çalışırken boyama ışık gölge verme konusunda illustratorden daha iyi bi program var mı .başka bişey mi kullanmak lazım.ama vektörel olması gerekiyor.

murattanhu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
blog.murattanhu.com
selam arkadaşlar.mütemadiyen farklı yerlere soru soruyorum ama aklımdaki sorular sürekli değişiyor.acaba wacom sintiq te çalışırken boyama ışık gölge verme konusunda illustratorden daha iyi bi program var mı .başka bişey mi kullanmak lazım.ama vektörel olması gerekiyor.

selamlar,

ne yapmak istiyorsunuz tam olarak? yani vektörel bir çalışma gerekiyorsa, adobe illustrator'den daha iyisini bulmak zor, ama vektörel olmayan, daha çok boyama ve çizgi üzerine bir çalışma gerekiyorsa tabiki başta photoshop yada corel painter.
tabi tüm bunları cintiq ile yada herhangi bir tablet ile aynı kalitede çalışabilirsiniz. tabi photoshop yada painter ile boyama, ışık gölge gibi konularda çalışırken, el çiziminizin de iyi olduğunu varsayıyorum.

adobe illustrator için de tablet yada cintiq pek gerekli mi, yada tablet ile daha mı verimli olabilirsiniz, orası ne yapacağınıza bağlı..

iyi çalışmalar..

afratafra

🌱Yeni Üye🌱
ben vektörel çalışmak istiyorum ve çizdiğim şeylere ışık gölge vermek istiyorum.illustratoru henüz bilmediğim için mi acaba ışık gölge veremiyorum çizimlerime.kalemle büyütüp boyuyorum tonlamaları da kağıt üzerinde yapar gibi tarama çizgilerle yapıyorum şimdilik ama resmi büyütünce kötü görünüyor.ilerde logo da çizcem ama logoda profosyonel tonlamalar ,ışık gölge olması gerekir öyle değil mi.karakalem gibi kafama göre çizgi atamam.mesh tool çok iyi ama çizdiklerim üzerinde olmuyor nedense.sorun bu.el çizimim iyidir.

murattanhu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
blog.murattanhu.com
sayın afratafra,

adobe illustrator'e çalışın lütfen, zaten sonrasında istediğiniz olacaktır.

kolay gelsin...

afratafra

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkür ederim.eğitim seti aldım.bugün elimde olacak .bakalım inşallah muvaffak olurum.size de kolay gelsin

ahmetcolak

🌱Yeni Üye🌱
matematik ve geometri soru çözümü için program ihtiyacı

Merhabalar kolay gelsin. Ben matematik öğretmeniyim. Grafik tablet ve pc kullanarak matematik ve geometri soruları çözmek istiyorum. biraz program aradım ancak güzel bi program da bulamadım. bu konuda bana yardımcı olabilir iseniz memnun olacağım. başka bir konu başlığı altında bu yazılmış ise şimdiden özür dilerim. Kolay gele