Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alpyapı logo çalışması

oguzhanugur

🌱Yeni Üye🌱
72586299af1.jpg

Yorumlarınızı Bekliyorum:smile:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen başlık açarken dikat ediniz...

Zira Forum Kurallarında 26. Madde: # Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Bunun sebebi kuraldada açıkça belirtildiği gibi doğru paylaşım ve Forum'un düzeni için gereklidir.

küçük kanaryam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
farklı alternatifler yapmanı tavsiye ederim. 2. çalışmanda a nın içini dolu bırakmışsın özellikle mi istendi ? farklı fontlar ve çatı içinde farklı çizgiler kullanmanı tavsiye ederim

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İçlerinden birini seçmem gerekse ikinciyi seçerdim. Ancak onda da kullandığın font türkçe karakter desteklemediğinden ı,İ ve ş harfleri değişik görünüyor. Bunun dışında "küçük kanaryam" a katılıyorum. Çatıyı biraz farklılaştırabilirsin. Dışında düzenli içinde düzensiz çizgiler kullanabilirsin mesela. Bu da klasik sayılabilecek bi yöntem ama yine de bi dene derim ben :) Başarılar.

oguzhanugur

🌱Yeni Üye🌱
kasta095 in sorusuna hemen cvp veriyim beim bu çalışmam serbest bir çalışma tabiki bu işlere yeni atıldım sizin gibi tecrübeli insanlardan böyle yorumlar almak sevindirici a nın içini kapatmamın sebebi ise sade kaçmamasını istedim ve değişik ve otantik bir hava vermesi için kapattım :) tavsiyelerinizi deniycemden emin olabilirsiniz

oguzhanugur

🌱Yeni Üye🌱
Bu arada foruma yeni katıldığımdan dolayı kendimi tanıtma geregi buluyorum :) beni tanımanızı isterim

Adım Oğuzhan Uğurlu . 1995 Ankara doğumluyum . Aslında grafik işleriyle pek ilgilenmiyordum . Okulda resim hocam beni teşfik etti . Ondan aldığım programlarla başladım. Photoshop , Illustrator vb. gibi programlar verdi bana. İnternetten ve kendi çabalarımla öğrendiğim bu programlarla kendimi geliştirdim. Ve bu yaşta bu noktadayım :)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrikler ama bir tasarım yaparken kendin üretmeye çalış daha başarılı olursun

yavuz94

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir önerim olcaktı:
Şimdi bir bina düşününüz;ama bu binaalttan bakılıyomuş gibi olsun vede çatısın da da ALPYAPI yazsın.Çatısı dediğim çatısında bir tabelada.Daha sonra bu binanın altından bakıyoruz ya,daha altta da,yani binanın altında da Alt yapı ve İnşaat malzemeleri yazsın.Hani Alt yapı ya,binanın alında oluyor.:smile:
Olmaz mı?

graphic41

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o adam ne alaka anlamadım nere gidioo :D

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
bu adam nereye koşuyor böyle :D

Şaka bir yana
1.A'nın iç kısmını kapatman itici olmuş bence...
2. İLK LOGONDA çok fazla renk var ,bir logoda en fazla 4 renk idealdir diye düşünüyorumki o bile fazla bence :)
3.İkinci logon en yatkın en uygun olan ama AŞmalı bu çatı olayı :)Yani örneğin bende şu sıralar bir yapı firmasına logo çalışıyorum bende çatı ev figürleri kullandım ama bu hep bilinen figür değil daha farklı kendi eserim ve daha estetik....

4. son logoya yorum yok zaten almış başını gidiyor :)

Keslinlikle yanlış anlaşılmasın yorumlarım:)
İyi çalışmalar...