Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Altın Fırça" Ps ile yapıldı.

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
94766201.jpg

Son düzenleme:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir de resim görünse

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yüklüyecem iş yerindeyimm heemn yapım yükleyim dedim .müsait olamadım

silvershadow

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.recepdurali.com
Görmeden önce ses gelir ya buda ona benzemiş ses olarak bence mükemmel bir ara kendiside gelir sanırım...

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben resmi yükleyemedim ayrdımcı olunyaa bi zahmet :(

oldu sonunda xD

küheylan

🌟Usta Tasarımcı🌟
şimdi gördüm emeğine sağlık başarılı çalışma

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk sizlerler paylaşmak için daha fazla emek harcayrak,daha güsel işler yapacağım tabii siizn yardımalrınız la XD

-ilteris-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başarılı ama dikkat edersen yaptıın yansıma tam olarak birleşmiyor,biraz yakından bak yukarı kaymıs gölge."ALTIN" yazısıda sönük kalmıs.Emeine salık...:wink:

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşk arkadaşlar bir şey söylücem ama .ben bunu çalısırken 15 dk yaptımm ...ama eksiklerimi söylemeniz hoşuma gidiyor :D

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Bu çalışmanın nesi başarılı.. Allah aşkına konuyla alakası olmayan insanlar fikirlerini kendilerine saklasınlar ki insanlar yaptıkları yanlışların doğru olduğunu sanarak birşeyleri yanlış öğrenmesinler.

Altın Fırça bu ismi gördüğümde altın bi fırça bekledim logoyu ama ismi kaile almaksısın amblemi A harfinden oluşturmuş .. Olabilir tabi ama .. sanki altın bir fırça olsaydı logo daha çok dikkat çekebilir. Ve firma ismini bile akılda kalıcı kılabilirdi.. Bunun dışında logolarda mümkün oldugunca effectlerden kaçmalısın . Çünkü bu logoların basılıcaklarını unutuyorsun.. Çalışmalarından anladığım kadarıyla logo bilginde baya eksiklikler var ki .. Bunları gidermek için biraz örnek logo incelemeni tavsiye ederim..

Logolarda mümkün oldguunca detaylardan kaçınılmalı.. Amblem ile logotype arasındaki boyut farkı çok fazla olmamalı ki algı logonun küçülmesi durumunda sorun yaratmasın.. Detaylar çok olmasın ki logo küçüldüğünde logo eksik görünmesin.. ve göz her bir kenarı köşeyi algılayabilsin.. renkler çok karmaşık olmasın ki maliyeti artmasın onu geçtim baskısı kolay olsun .

Şimdi logoya bakarsak amblem rengarenk üstelik altında hafif görüntülü bir yansıma var. amblemdeki her çizgi çift renk kullanılarak boyutlandırılmış . Bunların yanı sıra backgrndu oluşturan parlama çizgileri amblemin ortasnda birleşiyor ki logonun küçülmesi durumunda bunlardan eser kalmicaktır.. yansıma dışarı taşıyor altın yazısı gri fırça siyah font çok soft kalmış.. Fırça sert bir obje olduğundan bunu logotypla destekleyebilirdin..

Özetle daha çok araştırma daha çok örneğe göz gözdirmelisin.

Bu logo başarılı değil ..

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu çalışmanın nesi başarılı.. Allah aşkına konuyla alakası olmayan insanlar fikirlerini kendilerine saklasınlar ki insanlar yaptıkları yanlışların doğru olduğunu sanarak birşeyleri yanlış öğrenmesinler.

Altın Fırça bu ismi gördüğümde altın bi fırça bekledim logoyu ama ismi kaile almaksısın amblemi A harfinden oluşturmuş .. Olabilir tabi ama .. sanki altın bir fırça olsaydı logo daha çok dikkat çekebilir. Ve firma ismini bile akılda kalıcı kılabilirdi.. Bunun dışında logolarda mümkün oldugunca effectlerden kaçmalısın . Çünkü bu logoların basılıcaklarını unutuyorsun.. Çalışmalarından anladığım kadarıyla logo bilginde baya eksiklikler var ki .. Bunları gidermek için biraz örnek logo incelemeni tavsiye ederim..

Logolarda mümkün oldguunca detaylardan kaçınılmalı.. Amblem ile logotype arasındaki boyut farkı çok fazla olmamalı ki algı logonun küçülmesi durumunda sorun yaratmasın.. Detaylar çok olmasın ki logo küçüldüğünde logo eksik görünmesin.. ve göz her bir kenarı köşeyi algılayabilsin.. renkler çok karmaşık olmasın ki maliyeti artmasın onu geçtim baskısı kolay olsun .

Şimdi logoya bakarsak amblem rengarenk üstelik altında hafif görüntülü bir yansıma var. amblemdeki her çizgi çift renk kullanılarak boyutlandırılmış . Bunların yanı sıra backgrndu oluşturan parlama çizgileri amblemin ortasnda birleşiyor ki logonun küçülmesi durumunda bunlardan eser kalmicaktır.. yansıma dışarı taşıyor altın yazısı gri fırça siyah font çok soft kalmış.. Fırça sert bir obje olduğundan bunu logotypla destekleyebilirdin..

Özetle daha çok araştırma daha çok örneğe göz gözdirmelisin.

Bu logo başarılı değil ..

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<DİLARAA Biliyorsun o llogo değil benim iş yerinin logosu sadece a harfi etrafındaki efekleri öylesine yaptım nasıl olcak diye baktım o kadar . Ben rreklamcıyım normalde eskiden reklam işleri fırça işle yapılırdı .ama şimdi teknolojiyi kullanıyoruz insanların aklından o eski reklamcı fırçasını silmek istiyorum .. Reklam sektörü gün geçtikçe gelişiyor sen haala reklamcılığı fırça ya dayandırmak istiyorsan bir şey demiyorum ... Elimde olsa altınfırça daki fırçayıda kaldıracagım ama o biraz zorr.
Her konuya yorum yapmış olmak için yorum yapmaa yanii....xd okiş

VolkanTEKiN

&#9835;&#9834;&#9834; &#9835;&#9834;&#9834; &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<DİLARAA Biliyorsun o llogo değil benim iş yerinin logosu sadece a harfi etrafındaki efekleri öylesine yaptım nasıl olcak diye baktım o kadar . Ben rreklamcıyım normalde eskiden reklam işleri fırça işle yapılırdı .ama şimdi teknolojiyi kullanıyoruz insanların aklından o eski reklamcı fırçasını silmek istiyorum .. Reklam sektörü gün geçtikçe gelişiyor sen haala reklamcılığı fırça ya dayandırmak istiyorsan bir şey demiyorum ... Elimde olsa altınfırça daki fırçayıda kaldıracagım ama o biraz zorr.

Eğer siz bu şekilde cevaplar verecekseniz hem de haklı olan birisine ben sizin üyelik haklarınızı hem kurallara uymamanız hem de bu şekilde cevap vererek ortamı gereksiz yere gerginliğe sebebiyet vermeniz gerekçesi ile forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

Ayrıa dilimize hakim olmalıyız ki tasarımlarımız da o denli güçlü olsun.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net

Eğer siz bu şekilde cevaplar verecekseniz hem de haklı olan birisine ben sizin üyelik haklarınızı hem kurallara uymamanız hem de bu şekilde cevap vererek ortamı gereksiz yere gerginliğe sebebiyet vermeniz gerekçesi ile forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

Ayrıa dilimize hakim olmalıyız ki tasarımlarımız da o denli güçlü olsun.

Sanırım gerekli cevabı almışsınız. Haksız olduğum bir konu olduğunu sanmıyorum.. ve yorum yazmış olmak için yorum yapıyor olsaydım üstteki arkadaşlar gibi sadece güzel der geçerdim. bir paragraf yazı iş olsun diye yazılmaz kolay gelsin..

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şimdi sana ne denir bilmiyorum :) çalışmanın ilk olduğunu belirtmişsin. İlke göre iyi. Daha çok çok çalışarak hepimiz daha iyi şeyler öğrenebiliriz. Foruma hoş geldiniz.

C4PK1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tşk arkdaşlar ilk çalışmam yine belirteyim ..