Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Amatör grafikerlik...

_oZe_

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaslar..ben bu işe 3d max ile başlamayı dusunuyorum ama ne yapabilecegimi pek kestiremiyorum..sizin tavsiyelerinizi rica ediyorum..tşkler

Benzer konular

du_rock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba secimin güzel ama zor :) bana sorarsan okullarda da alt yapı olarak freehand,corel ve photosop gbi programlar daha sık kullanılmakta benim ilk tanıştığım program freehand olmuştu basit ve zevkli iyi sonuçlar verdiğine de inanmaktayım tavsiye ederim ama zoru seviyorum diyorsan 3d max ile de başlayabilirsin
Başarılar diliyorum...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Merhaba _oZe_ öncelikle hoşgeldin.
Şimdi ilk önce şunu anlamanı isterim; Grafikerlik bir meslektir, nasıl insanlar doktor,mühendis,öğretmen olmak için eğitim almak zorundalarsa, grafiker olmak içinde eğitim almak zorundalar.Yani grafikerlik bir hobi değildir, onun için amatör grafikerlik kelimesini kabul etmiyorum.
3D max konusuna gelirsek;
Bir kere 3D max kullanabilmen için vektör tabanlı ( corel,freehand,ai,autocad vb.) bir program bilmek zorundasın.Neden ilk öğrenmek istediğin program max bilmiyorum ama bu programlardan herhangi biri olmadan 3d mantığını kavraman ve kullanman çok zor.
Başarılar...

_oZe_

🌱Yeni Üye🌱
haklısınız sanırım daha hafif bir programla başlamalı..bir arkadaş o şekilde başla iyisinden başla daha iyi olur demişti;) tşkler...kendime guveniyorum yaratıcı fikirlerim ve yetenegim var bu yüzden bu işe sıcak bakıyorum...

elledan

🌱Yeni Üye🌱
mrb bana freehand ı ındırebıleceğım bı sıtenın lınkını gonderebılr mısın?bı çok yerı denedım ama olmadı.desteklemesı gereken bışı war acaba ben de yuklu olmadığı için açmıyo anlamadım.turkçe olması tercıhımdır.şimdiden teşekkurler

_oZe_

🌱Yeni Üye🌱
vallaha ben de bilmiyorum...şimdi amator grafikerlik demişken ndostlar bu işi nasıl halledebilirim? izmirde bi iş bulup orayamı gelmeli diyorum=?

art director

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 3d max la başlamak yemekten önce tatlı yemek gibi olur..