Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ambalaj Tasarımı ve Baskı Hazırlık için Grafiker

kori1974

🌱Yeni Üye🌱
İzmir'deki şirketimizde görevlendirmek üzere, Photoshop, Illustrator, Freehand programlarını kullanabilen ambalaj tasarımı yapabilecek ve flekso baskı hazırlık konusunda eğitilecek grafiker aranmaktadır. Şirketimiz gelişen, kurumsal bir firma olup kariyer konusunda ciddi arkadaşlardan oluşmaktadır.
Çalışma ve öğrenme konusunda istekli istikrarlı ve dikkatli arkadaşların CV'lerini özelden göndermeleri rica olunur. Olumlu bulunanlarla irtibata geçilerek ön görüşme için şirketimize davet edilecektir.

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

ibrahimgrafik

🌱Yeni Üye🌱
Flekso baskı üzerine deneyimliyim.

Kullandığım Programlar:

Adobe Illustrator CS3
Photoshop
Freehand
Corel
Orta derecede Flash kullanıyorum

refazbursa16

🌱Yeni Üye🌱
01/11/1974 Bursa Doğumluyum 1994 Yılında Bursada Flexo Klişe İmalatını Yapan Yerde İşe Başladım Burada Kendimi Gelştirip Ustalık Vasfına Kadar Yükseldim. 2005 senesinde calıştığım yerden ayrıldım bursada poşet üreten bir firmaya girdim burada baskı öncesi hazırlık departmanı kurdum grafik tasarım ve flexo klişe imalatını faliyete gecirdim.imalat aşamasından baskıya giriş aşamasına ve baskı sonrası kalite kontrol aşamasına kadar ben ilgileniyordum.ve 2008 başında fabrika kapandı.bu zaman zarfında kendimi geliştirip bursada kolonyalı mendil firmasında grafik tasarım ve 4 renkli baskı makinası kullandım .ve oradan ayrılıp kagıt baskı imalatına girdim buradada baskıya bakıyordum.eski işimin geregi flexo baskı tekniklerini ve baskı makinalarını iyi tanıyorum hangi ürün hangi makinayla ve hangi kalınlıkta flexo klişeyle basılacağı biliyorum grafik tasarım aşamasından baskıya kadar olaya vakıf olduğuma inanıyorum gerci har gecen gün yenilikler cıkıyor olsada baskı teknikleri aynı ama tema değişmiyor.size her konuda yardımcı olmak isterim saygılar iyi calışmalar.

saygılarla
Zafer Emen 01/11/1974 Bursa

Moderatör tarafında düzenlendi: