Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Amerikadan mac almak

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar amerikadan mac getirtcem.
fikirlerinizi sorayım dedim. %50 daha ucuz:)

arkadaşlar hiç bilginiz yokmu?:sweating::angel:

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Mac kullanıcısıysanız sorun nedir?

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Düşündüğünüz gibi Türkiyede macintosh satışı az değil. İstanbulda çok yaygın apple center ler var. Hatta Apple Kullanıcı Grupları var...Bu gruplar içinde bolca ikinci el satışlar vardır. Site kuralı geregi size link veremiyorum...
goole aramaya "ikinci el macintosh" "Apple Kullanıcı Grubu" yazarsanızı gidebilecğiniz sitelerin yolunu bulursunuz diye düşünüyorum.

demokan032

🌱Yeni Üye🌱
Ben de çok uğraştım yurt dışından mac almak için ama karşıma hep ikinci el bilgisayarlar çıktı. Şimdi 1400 YTL'ye çift işlemci imac aldım. Bence sende benim gibi yap. En azından bilgiyarı görürsün almadan önce.

yildiz.enes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben de çok uğraştım yurt dışından mac almak için ama karşıma hep ikinci el bilgisayarlar çıktı. Şimdi 1400 YTL'ye çift işlemci imac aldım. Bence sende benim gibi yap. En azından bilgiyarı görürsün almadan önce.

o fiyata çift çekirdekli imac nerden buldun?:surprised:
bende bulsam bende alırım.:wink:

orhanozturk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Amerikadan mac getirmek. iyi fikir tabiki tasimada bir problem cikmaz ise. Benim abim aldi amerikadan ablam getirdi. korktuk tabi imac nede olsa havaalani tasimaciligi okadar hassas degil Allaha sukur birsey olmadan geldi sorunsuz bir sekilde calisiyor. tavsiye ederim naik avantaji cok