Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

anaokulu için broşür çalışmam

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. İş basıldı ama yorumlarınız önemli benim için

calismaij5.jpg

Benzer konular

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Broşürün iç kısmında yazı altındaki büyük resimi keşke yazı ile blok yapsaydınız hizalı olması daha sağlıklı olurdu bence. Birde gene iç kısımdaki resim dizaynı diğer resimlere göre farklı olabilirdi ama bu benim bakış açım yaptığın çalışma gayet hoş ve güzel görünüyor eline sağlık..

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumun için teşekkür ederim

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
genel olarak güzel olmuş fakat kapak broşürün iç sayfalarıyla uyumsuz kalmış gibi... Bence bir bütünlük olmalı.. yinede emeğine sağlık..

nuray110

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çalışman ilk bakışta geyet hoş görünüyor. Renkler ve sayfanın üst kısmında kullandığın motifler çok uyumlu olmuş. Kapak da gayet hoş görünüyor. Yanlız resimler biraz fazla geldi bana. Birde anaokulun yazı karakteri farklı bi karakter olursa daha çok dikkat çekeceğini düşünüyorum. Ellerine sağlık....

esra_h

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nuraycım yorum için teşekkür ederim fakat anaokulunun logosu bu karakter ayrıca bu kadar resmide müşterim istide maalesef :(

genau

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
enris.deviantart.com
lokal boşluklarını azabını çekiyorsun bence...(kendiliğinden oluşan boşluklar için kullandım local boşluk kavramını)...bu işte bence zemin rengi olmamalı..üst bant olarak kullandığın şirim lekeleri beyaz zemin üzerinde softlaştırıp, resimleri üzerine daha bir ahenkle yerleştirebilirsin..buda bir alternatif tabi ama işin en sert yanı zemininin salt bir renkle dolmuş olması..

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende bir çalışma yaptım buna çok benziyor ama benim resimler biraz büyük oldu müşteri istediği için
HAYALİN 'in dediği gibi
teşekkürler

reklammerkezi

🌱Yeni Üye🌱
renkler göz yoruyor zemin rengi biraz daha pastel bir renk olabilr diye düşünüyorum

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba

Çalışmada kullandığınız zemin rengi içimi kararttı. Anaokulu için bir çalışma ama kullandığınız renkler ve vektöreller maalesef hiç uygun değil.

Resimlerin kenarlarına ne yaptınız öyle olmamış.

Beyaz zeminde daha pastel tonlar kullanmalısınız.Uçuk pembeler maviler olabilir.Ayrıca vektör yada diğer materyallerden kullanacaksınız.Çocuk vektörleri kullanabilirsiniz alt yada üset bantlara,resimleri düz kulanırsanız göz yormayacaktır.Daha şirin bir çalışma çıkacağından eminim.

iyi çalışmalar