Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

anlamsız yazılar

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb arkadaşlar. indesign da anlamsız yazıları getiriyorduk. T yi alıp yazı alanı belirleyip anlamsız yazılar getiriyorduk. acaba nerden getiriliğini hatırlayan yada bilen varsa ve bana cevap verirse sevinirim.

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sorunu tam olarak açıklarsan bizde seviniriz

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Lorem ipsumlarımı soruyorsunuz?
tam olarak anlaşılmıyor
anlamsız yazı nedir?

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
alttaki görsel de anlattım bu işlemi yaparken ne büyüklükte yazı alanı acarsanız acın imleciniz yazı alanının içindeyken type menüsünden "fill with placeholder text" seçeneği ile o alanı dolduracak kadar yazı elde edersiniz kolay gelsin...

anlamsizyazigu0.gif

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet evet Lorem ipsum sormuştum. yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim. özellikle peymane'ye teşekkürler.

nihan217

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lorem impusla hiç uğraşma bence çünkü indesing in kendiliğinde yazı yazma özelliği var zaten yukarıda da anlatılmış en kolayı type menüsünden fill with bence genede sen bilirsin

sertac.denge

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alttaki görsel de anlattım bu işlemi yaparken ne büyüklükte yazı alanı acarsanız acın imleciniz yazı alanının içindeyken type menüsünden "fill with placeholder text" seçeneği ile o alanı dolduracak kadar yazı elde edersiniz kolay gelsin...

anlamsizyazigu0.gif

Lorem ipsunda bi yol ama indesignın kendi yazısı war onu kullanmak daha kısa yol ama lorem ipsundada istedign gibi yazı elde edebiliyorsun onunda öle bi avantajı war iyi çalışmalar...