Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Araba Parcacisina Yapmis Olugum Kart Vizit Calismam

lordumlord

🌟Usta Tasarımcı🌟
Elestirileriniz icin simdikden tesekkür ederim
gehrkeschwarzvers111ob1.jpg

Benzer konular

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
gayet hos olmus ancak gri fonu at gitsin baskida ekrandaki gibi cikmayabilir

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalıştım firma Turkiyedeki ilk organize matbaası yani günde 100'ün üstünde ßelki kartvizit yaptım zamanlar oluyor onun icin böyle bir calısma bizim firmamızda calısan bir grafiker icin 5 - 10 dk'sını almaz tasarım dediğin zaman emek ister tasarım adına calısmada pek birşey yoq. yani alttaki siyah fontain zeminin yerine yeşil bir fontain zemin atabilirdin daha güzel durabilirdi "B.Oguz" Altına Cektin Sarı Cizgi Harf'e yapışmış ßuna dikkat etmen lazımdı o cizgi'i yazıdan ceki ver ve Alttaki Parcalara Güzel ßir Gölge atabilirdin daha güzel daha hoş olabilir, birde "alles rund ums Auto..." yazısınada İtalic yaparsan daha hoş durur Kolay geLsin İyi calısmalar ;)

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Hoş ama bence daha güzel bişey çıkartabilirdin tasarımdan önce düşünce en önemlisi...

Basit ama hoş olmus elıne sağlık

lordumlord

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalıştım firma Turkiyedeki ilk organize matbaası yani günde 100'ün üstünde ßelki kartvizit yaptım zamanlar oluyor onun icin böyle bir calısma bizim firmamızda calısan bir grafiker icin 5 - 10 dk'sını almaz tasarım dediğin zaman emek ister tasarım adına calısmada pek birşey yoq. yani alttaki siyah fontain zeminin yerine yeşil bir fontain zemin atabilirdin daha güzel durabilirdi "B.Oguz" Altına Cektin Sarı Cizgi Harf'e yapışmış ßuna dikkat etmen lazımdı o cizgi'i yazıdan ceki ver ve Alttaki Parcalara Güzel ßir Gölge atabilirdin daha güzel daha hoş olabilir, birde "alles rund ums Auto..." yazısınada İtalic yaparsan daha hoş durur Kolay geLsin İyi calısmalar ;)

Verdigin fikirler icin tesekkürler.

rahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğinize sağlık ...

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
Smoke6 ya katılıyorum tasarım adına bişi yok salla gitsin yapmışsın kardeş kusura bakma ama gerçek bu

ultraslan****

🌱Yeni Üye🌱
acımasız arkadaslar kerdeşim ne olsun daha:)... gayet iyi amma biraz daha tasarım istiyor doyumsuz klasik olmus bunun farkındasın biliyorum... altta kullandıklarını yan taraftada kullana bilirsin... ellerine sağlık ilk yada son ''reklamın iyisi kötüsü olmaz'' diye düşünüyorum...:)

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
b.oğuzun altındaki çizgi yapışmasa daha iyi olurmuş

eline sağlık...

ayrıca tasarımın kalitesi parayada bağlı ne kadar para o kadar iş :) az para için şahsen ben saatlerce kartvizit yapmazdım

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Sarı olan yerler altın yaldız olsa müthiş olur aslında ama arabacı yanı anlamsız olur gıbı düşünüyorum sizce altın yaldız olsa nasıl olur ? Arkdaşlar... ?

taksi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"alles ums auto" yazisini italikten ziyade bence daha büyük ve el yazisina benzer bir fontla dene. Biraz da bold olursa daha iyi olur.
zeminde "verlauf" kullanmak moda oldu, ama "raster" olayina dikkat et derim. Gradientler bazen istedigimiz gibi olmuyor ve dijital baskida merdivene dönüsüyor.

Ayrica bu calisma 5 dakikada yapilmadi derim. Sadece logosu bazen insanin 1 gününü alabilir. Acimasiz olmayalim. Bu arada hazir kart sablonlari kullanan matbaalarin kalitesi de icler acisi.

tuba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş güzel olmuş gölge kulnama vurgulanmak istenen parça resimleri değil yazılar önemli olan eline sağlık