Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arayüz Çalışması

OnrGrfk

🌱Yeni Üye🌱
SelamunAleykum

Arayüz Çalışması Yaptım Nasıl Olmuş...

miypz.png

Yorumlarınız benim için değerli....

Benzer konular

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Tasarım zaten maviye boğulmuş. Bir de her yere aynı renkte arabayı koyarak hepten soğutmuşsun ortamı. Her alana farklı arabalar koyarsan daha sağlıklı bir yorum yapabiliriz.
Fakat bu haliyle daha işi varmış gibi görünüyor. İlk iş olarak o kırmızı yazılardan vazgeç.

demir13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1- Daha iyi bir logo yap / satın al / yaptır ve kullan
2- Arkadaşın dediği gibi maviler çok fazla. Onları azalt. Uyumlu olacak başka renkler kullan.
3- Bölümler arası şeritlerdeki ve menüdeki gölgeyi kaldır bence.

Şimdilik böyle. İlerleme kaydedersen bir şeyler daha yazabiliriz.

roniii

🌱Yeni Üye🌱
hoş bir tasarım sadece kırmızı yazı yerine farklı bir renk kullanmalısın..gerisi gayet başarılı. . .

by_baha

🌱Yeni Üye🌱
Arayüzler hoş hocam. Yüreğine sağlık.

adams43

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Her ikisinde de renk uyumlarında sorun var.

Hele ikincisinde yukarıdan aşağı değişen renk grupları var. Bütünlük bozuluyor. MAnşet bölümünde mavi ve yeşil güzel duruyor. Ancak birden orta bölümde mor renk ekleniyoe. En sonda da kahverengi.

Renkler konusunda sana fikir verebilecek bir site önereyim.
https://kuler.adobe.com/

kolay gelsin..

OnrGrfk

🌱Yeni Üye🌱
Hocam şimdi bu arayüzleri çok değiştimde ilk halleri bunlar :) herkez aynı noktayamı değinecek diye baktım. :)

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
:) Güzel görünüyor ilk bakışta fakat ayrıntılara girdikçe tasarımda bütünlüğün olmadığı farkediliyor.

-Gördüğüm kadarıyla farklı fontlar kullanmışsın. Mesela search kutusunda ve footer kısmında en aşağıda çok alakasız 2 font var. İçeriklerde de başka bir font. :)

-Gradient efektlerinde de farklılıklar göze çarpıyor. Aynı efekt olsa bile yükseklik ya da en (hangi yönde uyguladıysan) değişince sanki farklıymış gibi görünmesine neden olur. Bu yüzden kullanırken dikkatli olmak gerekiyor.

-Son çalışmanda üst kısımda farklı alt kısımda farklı bir sitedeymişim gibi hissettim kendimi. O kadar çok renk kullanmışsın farklı farklı. :)

Umarım fikir verebilmişimdir. İyi çalışmalar dilerim. =)

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Haberlerin arkaplanında ki imajı sağ taraftan alıp germişsin (stretch). Biraz üşendin herhalde :) Ve bu imajların gradienti sitenin bütünlüğünü biraz bozmuş gibi...

Güzel güzel olmasına fakat 1390px küsür genişlik biraz abartı olmamış mı arayüz için ? Standardı yok tabi bunun ama 1140px veya 960px tavsiye ederim. Hatta bunun için düzenlenmiş grid sistemleri ile tasarıma dökümü şahane olur. ( https://960.gs ve https://cssgrid.net sistemlerine göz atabilirsin )

OnrGrfk

🌱Yeni Üye🌱
A.Volkan ÖZER

Öneriler için teşekkürler :) 1300 px küsürü bnm ekran çözünürlüğüne uygun olsun diye denedim :)

OnrGrfk

🌱Yeni Üye🌱
4Pusq.png

Arapçaya çevrileceği için sağa yaslı site..

ilkero

🌱Yeni Üye🌱
tasarımızdaki grafikleri nerden aldınız acaba benimde ihtiyacım varda.

ilkero

🌱Yeni Üye🌱
OnrGrfk ilk tasarımızdaki grafikleri hangi siteden aldınız proje ödevim var ve bir site arayüzü hazırlamam gerek aramama ragmen bulamadım.

OnrGrfk

🌱Yeni Üye🌱
Hepsini kendim yapıyorum kardeşim onrgrafik@hotmail.com.tr eklersen yardımcı olabilirim.

google da iconfinder diye art orda gerekli ikonları bulabilirsin.