Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar afiş çalışmama lütfen yorumlarınızı belirtin

grafiker17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum...

afigesta2convertor1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben zemin olarak yazı biçimi olarak beğenmedim resimlerde uymamış.iletişim bilgilerini ufacık yazmışsın.daha iyilerini yapabilirsin bence

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Evet İletişim Önemli.Adalara Gider Yazıp Altına Telefon Numarasını Ok İşaretine Dönüştürüp Vurgulayabilirsin fln.. Daha Canlı Daha Hoş Olabilir..
Otobüs-Metro vs Seyahati Yapan İnsanlar Okuyabilir Ama Billboard Olursa veya İnsanlar Hızlı Geçerlerse Yanından Zorluk Yaşanır..

Çok Uğraşmadıysan Bence Daha Farklı Bi Çalışma Dene..

(ok işareti 3d de olabilir mesela )

Eline Sağlık..

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
sadece iletişim bilgilerini biraz büyütürsen başka sorun yok bence güzel çalışma olmuş

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
" HERKESİ ADALARA TAŞIYORUZ. " yazısı pek hoşuma gitmedi açıkcası ...

ARTist

🌱Yeni Üye🌱
"adaları görmeyen kalmasın" gibi bir cümle daha sempatik olabilir.. iletişim bilgilerini ortaya çıkarma konusunda arkadaşlara katılıyorum..

qwerty111

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım yanlış anlama ama çok basit bir tasarım olmuş:((

grafiker17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bütün herkese teşekkür ederim...Ztn tasarım baştan aşağa değişti...Sefer bilgileri ve birkaç bilgide eklendi...İletişim bilgilerini neden küçük kullandım çünkü çağrı merkezi olarak ztn ayrı bir afişi yanında bulunacak...
Grafix seninde dediğin gibi herkesi adalara taşıyoruz'u kaldırdık...Adaları görmeyen kalmasın yazdık :)

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dekupelerin hiç hoş değil, çerçeve şeklindeki şekillerin ise çok anlamsız duruyor. Biraz daha uğraş bence, daha iyisini yapabilirsin.

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
diğer yaptığınız çalışmanızda da aynı yorumu yapmıştım.(bütünlük yok 2 ayrı çalışma var.)BENCE...birazda tatil havası verip etrafa saçılan ışıkları güneş ışığı gibi gösterip sarı yapabilirdiniz...başarılar...