Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arkadaşlar format attığım bilgisayarın paylaşımlarını göremiyorum...(yardım..)

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
arkadaşlar bizde hab üzerinden çalışan bilgisayar var bir bilgisayara format attım.. format attığım bilgisayar diğer tüm bilgisayarların paylaşımlarını görüyor ama bu format atılan bilgisayarın paylaşımlarını hiç bir bilgisayar görmüyor sizce neden olabilir network hakkında bir bilgisi olan var mı ???

Not.:bilgisayara bağlanmaya çalışsam kullanıcı adı ve şifreyi istiyor ama ben formatı atarken kullanıcı adı ve şifre girmedim.....​

Network Hakkında Bir Bilgisi Olan Yok Mu Arkadaşlar..?????????

breakneck

🌱Yeni Üye🌱
Bilgisayarın " Ağ Bağlantılar " simgesine sağ tuşla, sonra "Özellikler" i tuşla. Bağlanmış gösteren bilgisayar adına yine sağ tuşla tıkla ve açılan pencerede "İnternet İletişim Kuralları" nı iki kere tıkla..

Orada, "Yeğlenen DNS sunucusu" olan yere diğer düzgün bilgisayarlardaki DNS numarasının aynısını gir ve bana teşekkür et :)

kolay gelsin ..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Format attığın Computerdeki harddiskleri paylaşıma açmayı unutmuş olabilirmisin?

ahmetsxfile

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Senin bilgisayarın ile format attığın bilgisayarın Çalışma Grubu adının aynı olması gerekir aksi taktirde diğer bilgisayarın paylaşımlarını ağ bağlantılarından göremezsin.

Bilgisayarım'ın üzerinde sağa tıkla özelliklerden, Bilgisayar adına gir.