Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arkadaşlar ya after effects de hani kalem geliyor kendilinden yazı yazıyor ya bunu

ecrinim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ya after effects de hani kalem geliyor kendilinden yazı yazıyor ya bunu nasıl yaptıklarına dair bir fikriniz var mı yada bana bununla ilgili bildiğiniz video jenerik gösterirmisiniz. dün bunu yapmak için düşündüm ama bir örnek bulamdım ... yeniyim daha after da ondan :)
saygılar

road_runner

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Anlattığın olayın after effect ile gerçekci yapılması zor. 3dsmax ile yapabilirsin.

ultracoust

🏅Acemi Tasarımcı🏅
After effect'de bunu yapmak mümkündür. Önce stroke effekti kullanmayı öğrenmen lazım. Gerisi yazının açılış şekline göre kaleme hareket vermeye kalıyor.

ecrinim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam stroke olayı yani
teşekkür ederim

th_e_mre

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
3ds maxde oldukca şık bir kalem modellersen çok güzel sonuçlar alırsın işin hinliğini eğer biliyor isen after effecde çok süper efectli sesli falan güzel çalışma yapabilirsin yukarda zaten arkadaşım nasıl yapacağını söylemiş yorum yapmamın nedeni eline ne geçebileceği iş bitiminde

Aldarion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Write on plug-in'i ile de yazı yazan kalem animasyonu yapabilirsin. İstediğin fontta yazını yazıp yazının üzerinden mask ile geçmen gerekiyor. Daha sonra mask'in path'ini write on'un poziyonuna tıklayıp write on'un seçeneklerinden paint style'ı reveal original image yapmalısın.

Görsel olarak da destekleyeyim bari:

Sonucu BURAYA TIKLAYARAK görebilirsiniz.

Son düzenleme: