Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Artı Ajans, (ANKARA) Eleman arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

artiajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ajansımız yeni bir oluşum içinde olup, ivedik organize sanayi bölgesine taşınacaktır. Tüm kadromuz yenileniyor. Bu bağlamda Grafiker, otomatik serigrafi baskı ustası, serigrafi ustası, mücellit alınacaktır.
Daha önceki ilanımızda işin Ankara'da olduğunu belirtmeyi unuttuğumuz için taleplerin tamamı istanbuldan geldi bir çoğunu cevaplayamadık özür dileriz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

artiajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Artı Ajans, Ankara İvedik Organizede faaliyet gösteren Ajansımıza grafiker alınacaktır.

zerrin1313

🌱Yeni Üye🌱
Ben şuan ivedik organize san. çalışıyorum, yenimahallede oturuyorum. Orta derecede corel ve photoshop bilgisine sahibim. Kendimi geliştirebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum. Saygılarımla...

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
mekanınız çok uzak bana servisiniz var mı acaba?
profesyonel corel ve pshotoshop aynı zamanda 4 yıllık matbaa ünv. mezunu

metinfidelyo

🌱Yeni Üye🌱
2 yıldır grafik tasırımla uğraşıyorum.natoyolunda oturuyorum.kendimi geliştirebileceğim bir firmada iş arıyorum.corel ve photoshop biliyorum.ilgilenirseniz pm den çalışmalarımı gönderebilirim.tasarımlarıma güveniyorum.saygılarımla....

Son düzenleme:

bernagrf

🌱Yeni Üye🌱
ben gazi üniversitesi mezunuyum.5 aylık ajans tecrübüm var Yeni mahallede oturuyorum. servisiniz var mı?

ibrahimsaglam

🌱Yeni Üye🌱
13 yıllık grafikerim tasarım ve baskı konusunda biligiliyim, ilgileniyorsanız özelden mesaj atabilirsiniz

artiajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Artı Ajans, Ankara İvedik Organizede faaliyet gösteren Ajansımıza grafiker alınacaktır.

bukalemuninteractive

🌱Yeni Üye🌱
ankara macunköyde oturuyorum 10 yıla yakın zamandır grafık tasarım dıgıtal baskı ve turevleri ile ilgili çalışıyorum profesyonel olarak photoshop corel draw kullanmaktayım pc ve mac de nerede ıse kullanmadıgım grafık tasarım programı kalmadı (freehand ve 3dmax hariç )
sizinle eğer uygunsa çalışmak isterim pm atabilirsiniz yada msn de bukalemuninteractive nicki le gorusebiliriz

Dmt

🌱Yeni Üye🌱
Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası var mıdır ?

cimkeriy

🌱Yeni Üye🌱
slm

merhabalar adım onur kesgin ankara etlikte oturuyorum şu anda photoshop ve corel draw kursiyeriyim ayrıcada illustrator ve indesign 3d max kurslarımda başlıyacak yakında ve kurs saatleri dışında kendimi geliştirmek istiyorum ****************

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
merhabalar adım onur kesgin ankara etlikte oturuyorum şu anda photoshop ve corel draw kursiyeriyim ayrıcada illustrator ve indesign 3d max kurslarımda başlıyacak yakında ve kurs saatleri dışında kendimi geliştirmek istiyorum ****************

arkadaşım biz o kuralları süs diyemi yazıyoruz
2 sefer konu açmaya çalıştın onay vermedik
şu iletişim bilgileri yüzünden
banlandın

bhrcicek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yoğunluğunuz olduğu günlerde size dışardan tasarım yardımında bulunabilirim iskitlerden sizi tanıyorum galiba daha önce işlerinizi yaptımı sanıyorum gerçi hazır getiriyordunuz sanırım

unalank

🏅Acemi Tasarımcı🏅
5 aydır corelle ugrasıyorum tabela ve reklam uzerıne dıjıtal baskı uzerıne calıstım ılgılenırsenız kendımı gelistırmek ıstıyorum

artiajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Artı Ajans Tasarımcı Grafiker Arıyor

Bir mağazalar zinciri müşterimizde süreli temsilcimiz olarak çalışacak mağazanın reklam işlerini hazırlayıp firmamızla koordinasyonu sağlayacak tecrübeli eleman arıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...