Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aşk Bize Yakıştı Mehmet, Şimdi Düğün Zamanı, İki Aşk Arasında Atatürk, Bir Genç...

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
bunlarada yorum bekliyorumm....:sweating::sadsmile:

akbizeyaktyw8.jpg

bitmitamamenrn9.jpg

ikiakarasndaatatrkcopyba4.jpg

kapakcopybi0.jpg

solayamym0.jpg

şimdiden tessekkürler....:angel:

musthan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çalışmaların hepsi güzel ama ; "bir genç kızın gizli defteri" adlı öyküde, ön kapaktaki, defterin üzerine yazıılmış "İpek ongun ve bir genç kızın gizli defteri" yazların vectörel yazıp, gölgeleri ve renkli counturları kaldırıp bu yazlarn renklerini de background rengine uyarlarsan daha iyi olur diye düşünüyorum. Emeğine sağlık çok güzel olmuşlar

musthan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok özür dilerim eklemeyi unuttum, Birde "Şimdi düğün zaman" adl katabn arka kapağndaki
açıklamanın üçüncü satırı çok uzun olmuş. o kısmı aşağıdaki gibi yazsan

Bu kitapta her şeyin bir zaman olduğu gibi.
Serra'nın özel hayatındaki
gelgitlerden bahsediyorum.

gibi sola yasl yazarsan hepsini daha iyi olur diye düşünüyorum.

iyi çalşmalar

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
2 ve 4 beğendim... ama 4 'ün arkasında biraz daha çalışma yapman gerek die düşünüyorum... hoş çalışmalar emeğine sağlık...

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
1. de yazıların kenarlarına kontur vermişsin.Olmamış. Onun yerine hafif gölge verirsen daha güzel durur.Kitabın sırt kısmında yazr ve kitap ismini büyük yazrsan daha güzel durur.
arka kısmında da ön resmi kullanmaktansa sadece bir renk verip.Üzerine direk yerleştirebilirsin diğerlierini.Blur vermeden...

Bir İpek Ongun hayranı olarak.2. çalışman gayet hoş.Hafif süslemelerle biraz daha güzel olabilirdi ama böylede güzel olmuş.Bir de arka kapaktaki yazıların hepsinin satırbaşı aynı değil galiba.Farklı karakter kullanmanı da tavsiye ederim.

1. deki olayı 3. de de uygulamıssın konturleri fazla vermişsin.1 filan versen yeterli.Birde dekupe olayına dikkat etmen gerek.

Diğer İpek Ongun Çalışmasında ise orada ki kalemin ucundan kağıda hafif mürekkep dökülmüş efekti verebilirsin.Yazı karakterinde yine aynı karekterleri kullanmışsın.Arka kapaktaki yazı karakteri çok kalın olmuş.Daha kibar karakter kullanabilirsin.

En sondakinde ise Kitap ismini arkada ufak kullanarak yazıyı da biraz ufaltabilrsin.Sırt kısmına dikkat lütfen.Resimlerde daha iyi dekupe edilebilir.

-----------Başarılar

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
hepinize cok teşşekkürler hepsini dikkate alıcam sağolun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tool

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu çalışmaların hiçbirini beğenmedim. Kitap kapağı hazırlamanın bazı kuralları vardır.. Kullanılan yazı karakteri çok önemlidir mesela.. Tipografi konusunda biraz bilgi edinmenizi öneririm. Özellikle de 4. çalışmada bir kapak kriterlerine uygun hiçbir şey yok. Kitabın ismi cılız, etsiz yazı fontuyla yazılmaz ilk bakışta göze çarpan kitabın ismi olmalıdır. Siz bir de bunu alıp eğmişsiniz. Neyse çok uzatma taraftarı değilim. Kolay gelsin.

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
İki Aşk Arasında Atatürk başarılı ama yazılara border vermemeliydin

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu çalışmaların hiçbirini beğenmedim. Kitap kapağı hazırlamanın bazı kuralları vardır.. Kullanılan yazı karakteri çok önemlidir mesela.. Tipografi konusunda biraz bilgi edinmenizi öneririm. Özellikle de 4. çalışmada bir kapak kriterlerine uygun hiçbir şey yok. Kitabın ismi cılız, etsiz yazı fontuyla yazılmaz ilk bakışta göze çarpan kitabın ismi olmalıdır. Siz bir de bunu alıp eğmişsiniz. Neyse çok uzatma taraftarı değilim. Kolay gelsin.

Kitap hazırlamanın oldugu gibi buranında kuralları var..Sizde onlara bir bakarsanız seviniriz ( Bold yazmak yasak )