Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aslanbaba anaokulu broşür

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir ana okuluna yaptığım 14x20 ebatında 4 sayfa broşür.. yorumlarınızı bekliyorum

aslanbabawb4.jpg

Benzer konular

minerva00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hortkulukavcisi.com
biraz fazla kelebek var sanırım, en azından ön kapaktaki kelebeklerin yönleri-büyüklükleri farklı olabilirdi. çok fazla unsur olduğu için biraz basit geliyor, daha sade olması gerektiğini düşünüyorum. kolay gelsin =)

wish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kalabalık ama güzel bir çalışma.
Kelebekler konusunda arkadaşımıza katılıyorum.

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok kalabalık bir çalışma olduğundan gözü yoruyor. arkadaşların dediği gibi kelebekleri azalt. önkapakta sadece alttaki çiçekler ve çocuk kalsa, sayfa ortasınada güzel bi görsel koysanfazla büyük olmayacak şekilde çok daha güzel duracağına inanıyorum. emeğine sağlık

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
iç kapaktaki kalalık görselleri aza indirmekte fayda var okunulabilirlik açısından ön yada arka kapakların birinde erkek çocugu fotoğrafı koyarsanız bütünlük olusabılır her ıkı taraftada kız olmasın
emeğinize sağlık

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için tşkr ederim

kelebeklerimden ne istediniz :))))

evet farklı kelebekler kullanayım daha ii olur hepsi aynı olmasın...

yazı yoğunluğu fazla olunca böyle bir calisma cikti ortaya... erkek cocuk görseli de kullansam daha ii olur..

teşekkür ederim tekrar yorumlar için...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
rica ederiz faydalı olabiliosak ne mtlu

marduk23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herşey bi yana tasarım sana ait yazı fonduna yada başka bişeye değinmicem ama ön ve arka kapakta ki çocukların suratı asık sanki h neşeli tipler olsa daha ii olmazmı ????

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
kelebeklerin reklerini değiştirin vede arkadaşların dediği gibi kalabalık olmuş biraz:)
emeğinize sağlık kolay gelsin.

pasotasarim

🌱Yeni Üye🌱
böyle broşürlerde bi fabrikasyon olayı var genelde hep birbirine benzer, soğuk ve ne kadar kelebek çiçek böcek olursa olsun resmi. hoş aslanbaba anaokulu olunca iş tabi biraz yapabilecek bişey kalmıyo:D yine de hoş bir çalışma bu karışıklık giderildiği taktirde baskıya girmemesi için hiç bir sebep yok. ellerine sağlık

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet kalabalık göz yoruyor, biraz daha sadelestirerek ve rekler üzerinde birkaç alternatifle çok daha güzel bir is çıkar ortaya, bu kadarını yapmıssın biraz daha zaman ayırırsan daha güzel olacak kanısındayim

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet biraz daha sadeleştirmeye başladımm.. yorumlarınızla daha güzel bir iş çıkacak ... ben son çalışmayı da buraya koyarım teşekkürler herkese

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
anaokulunda sadece çocukları gülme öğrenmeleri konusunda eğitmezler die düşünüyorum
aktiviteler ile de ilgili görsellerle desteklersen daha iyi çalışmalar ortaya çıkacaktır.
Başka bir konuda arkadaşların uyardığı gibi insanlara okudukları baktıkları arasında gözünü kaydırırken rahatlayacakları bir alan bırakman..
başarılar...

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok kalabalık bence ama güzel olmuş