Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

atom karınca web sitesi

mersinli hayri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
siteyi yapan arkadaşım senden bir ricam olacak atom karıncanın vektöreli lazım bana elinde varsa göndermen mümkünmü atom karınca yazan yazının yanında elini yukarı doğru diken o görselin vektöreli. Gönderirsen çok sevinirim

bfitoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben normalde hiç çalışmalara yorum yazmadım çünkü genelde beğenmedim çalışmaları ama eleştirmekte haddime düşmez yapana saygısızlık olur diye. Ama ilk defa yazıyorum çünkü çok beğendim.Ellerinize sağlık

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
İlk çalışmanızda böyle bir iş cıkardığınız için tebrikler, ben baktığımda bir çok değişmesi gereken alan görüyorum, size yardımı olacağını düşündüğüm için yazmak zorunda olduğumu düşündüm;
-sol menüdeki linkler arası cok fazla,
-sol menü ile altındaki küçük not kağıdı arası cok fazla,
-bu tarz bir sitede bir çok içerik bulunmalı ama tasarımınız içerik fakiri, bu tarz siteleri inceleyerek neler konulabileceği hakkında bilgi alın derim, mesela anket, takvim v.b.
-sağ menu sanki sağda olmasada sola alınsa ve haber duyuru alanı ile onların üzerindeki "slider sanırım " alan sağa alınsa, site solda tek blok ve sağda content alanı olarak yapılsa daha işlevsel ve daha iyi duracak gibi.
-defter tarzı spiralli alandaki resim ve yanındaki yazı spirallere cok yakın ya alan büyütülmeli yada yazı ve resim ufaltılarak spiralden uzaklaştırılmalı,
-spiralli alandaki kreş ve gündüz bakım evi yazısı tabela görünümünde ama havada kalmış onu o alanın altına koysanızda sanki o alana asılıymış gibi yapsanız daha ilgi ceker,
-header daki postitlerdeki yazı karakterleri tam olarak oturmamış harfleri postitlerin üzerine düşürürseniz tam olacak,

gözüme carpanlar bunlar umarım yardımı dokunur. iyi çalışmalar.