Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

avatar calısmalarım ( yorum pls )

patrol

🌱Yeni Üye🌱
bykushdc6.jpg

emptyoy0.jpg

moonkk4.jpg

pfsstutejo1.jpg

strikerzp4.jpg

taintless3copytc5.jpg

levolw6.jpg

soalogoyj6.jpg

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
kırıcı olabilir ama hiç bir tanesine beğenmedım:( moonsreams - ay nerde? ay göremedım sadece bir öremcek ağ gördum...yok garçekten yorum yapmaya bile zorlaniyorum, her çalişmada ne yazı okuyabiliyorum neda resimdeki ifade anlıyorum..başka bir şey mı yapsak? aslında çok olmasa bir tane bir şey olsa ama güzel bir şey

İyi çalişmalar;)

Erdem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemerciyas.com.tr
fikirler çok güzel ama renkler biraz gözlerimi yordu baktığım da ayrıntı aradım... Biraz daha sadelik ön planda tutarsan güzel sonuçlar çıkabilir. Başarılıar

patrol

🌱Yeni Üye🌱
cok saol fıkrın ıcın dıkkata alıcam daha yenıyız ıns sızlerden ogrendıklerımle kusursuz yorumlar alırım ılerıde :) kasta yorumuna gelınce moonscream yazınca ılle aymı kullanmamız gerekıyor onu merak edıyorm? o yaptıgım kısının ıstegıydı fear tarzı goz efektı arkadakıde arkaplan orumcek agı degıl alkası yok agla nasıl bagdastırdın anlamadım :):)

Son düzenleme:

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
kırıcı olabilir ama hiç bir tanesine beğenmedım:( moonsreams - ay nerde? ay göremedım sadece bir öremcek ağ gördum...yok garçekten yorum yapmaya bile zorlaniyorum, her çalişmada ne yazı okuyabiliyorum neda resimdeki ifade anlıyorum..başka bir şey mı yapsak? aslında çok olmasa bir tane bir şey olsa ama güzel bir şey

İyi çalişmalar;)
Katıldım gitti :D