Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

avensec güvenlik sistemleri

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
uzun zamandır faaliyette olan firmamızın yeni kurumsal kimlik çalışması doğrultusunda hazırladığım yeni logomuz. eleştirileriniz için şimdiden teşekkür ediyorm

avenseccospycopybj3.jpg

Son düzenleme:

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
aven tam olarak aven gibi algılanmıyor, security technology yazısındaki gölgeyi kaldırmalısın, logo fena değil

leonidas35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline sağlık güzel bir çalışma olmuş, harf aralıklarında biraz daha oynanabilir.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
LOGO hoş duruyor arkadaşım gayet sade ve uyumlu "A" harfi icin aynı kalınlıkta bir cizgi cekersen üztüne uygun olur SirofAngels' in dediği gibi Drop Shadow Özelliğini kalırmalısın.
Eline sağlık. Kurumsal kimlik çalışmanıda görmek isterim.

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
fikirleriniz için çok teşekkurler arkadaşlar shadows u kaldırdım a harfi içinde çeşitli kommbinasyonlar deniyorum sizlerle paylaşacağım bunları da.

aventeclogoalmavv7.jpg

böyle bişey nasıl olur arkadaşlar ne dersiziniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
SEC AVENLE aynı hizada olsa daha güzel olur bence.Ayrıca düzgün çizememişsin kırık olmuş.

đΛЯκ ρЯίήсέЅѕ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fikirleriniz için çok teşekkurler arkadaşlar shadows u kaldırdım a harfi içinde çeşitli kommbinasyonlar deniyorum sizlerle paylaşacağım bunları da.

aventeclogoalmavv7.jpg

böyle bişey nasıl olur arkadaşlar ne dersiziniz?

o çizgiyi biraz sağa doğru uzatsan daha hoş gözükeceğini düşünüyorum bu çalışma daha güzel olmuş eline sağlık ...

arcya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.arcya.com
security technology yazısı için daha büyük bir font gerekebilir bence, kartvizit gibi bir uygulamada küçük boyutta kullanmak istersen okunaksızlaşacak ve farklı kullanmak zorunda kalmamak için bence bi ayarlamayı dene. AVENSEC için v harfi ikinci çalışmanda daha iyi olmuş ayrıca iki heceyi aynı hizada yazarsan daha hoş duracaktır. eline sağlık.

interhalil_58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu logonun bakınca insana bi güven vermesi gerek bence

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
son yaptugın daha başarılı baştaki a okunmuyordu ilk yaptıgında ama ikincisi daha iyi ve güzel emegine saglık arkadaşım

Avensec

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.avensec.com
firma sahibi olarak logo çalışması için arkadaşımıza teşekkür ediyorum çok içime sinen bir çalışma oldu...