Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baf logo (yorum)

grafizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınızı bekliyorum... müşteriye sunucam

resim1197726936.jpg

resim1197727600.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
kırmızı çok güzel eline sağlık. fakat inşaat malzemesi için kırmızı yerine farklı bi renk olabilirmiydi? denemekte yarar var..

grafizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eyvallah... ilgin için teşekkürler...

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
kırmızı güzel olmuşta yanlış anlamad bana sanki başka bir logoyu anımsattı inşaatı anımsatıyor tuğla kiremit gibi

grafizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birincisi inşaatı anımsatıyorsa iyi... :) İkincisi başka bir logodan kopya çekmedim, bu bir font değildir.. tamamiyle kendim çizdim...

coskun_ert

🌱Yeni Üye🌱
çok iyi bir grafik ama yazı biraz zayıf kalmış gibi
bir de logo daki b ve f harfleri tam olarak vurgulanmıyor. Genelde firmalar isimlerini görmek ister
b ve f harfları biraz daha orjinal harflere benzese ve bunların ortasında ki daki şekil de inşaat malzemelerinden ana konumda olan bir malzemeyi çağrıştırsa mükemmel olurdu

Son düzenleme:

dmtsign

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, öncelikle soylemek sarttır ki arkadasların dediği gibi okunaklılık problemi var. nasıl cozersin bunu? belki kuyrukları uzatarak biraz daha (tabi derli toplulugu bozmak gibi bir riski var bunun ama kırmızıdaki ayrıntı yazılarının dogru yerleşimi ile cözebilirsin) yada iç kenarların bazı köselerini yuvarlak bazılarını keskin getirerek olabilir. mavi logonu sunarken mavi fonunu kaldırmalısın; etkisini azaltıyor. belki baska baska renkler, belki gecissiz renkler,uygulamada etkiyi azaltmayacak renkler..sektöre daha uygun renkler...

İyi calısmalar dilerim.

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
aynen güzel olmuş eline sağlık ama baf okunmuyor baf baf deil sanki :>

grafizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haklısınız üzerinde çalışacağım... teşekkürler

tabu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle eline sağlık, b ve f harflerindeki uzantıları biraz uzatıp a harfinin de sağ ust köşesini yuvarlaklaştırırsan daha oturacak gibi geliyor bana.
Saygılar

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
kopya çekmek ona bakmak değil bende geçen gün logo çizdim logo bitti aa baktım aytaçın logosunun nerde ise aynısını çizmişim hafızamda kalmış yanlışanlama ellerine sağlık güzel çizim ama hala anımsatıyor bulursam sölerim bunu seni karalamak maksatında sölemiyorum yanlış anlama lütfen