Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baklava kutusu

ilkeryuceturk

🌱Yeni Üye🌱
s1PNR.jpg

Benzer konular

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kırmızıyla boğmuşssun baklava kutusunu
her harfin başına da ışık vermişssin gereksiz

mervisshh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence renklerle oynama yapsan daha iyi olucak gibi :)
emeğinize, ellerinize sağlık..

ilkeryuceturk

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için teşekkür ederim ama bir şeyi gözden kaçırıyorsunuz burdaki renkler RGB yani işin cmyk sı hiçte sizin tahmin ettiniz gibi kırmızıya boğulmuş değil bence yorum yaparken biraz daha inceleyerek ve gerekli noktaları biraz daha irdeleyerek yaparsak hatalarımızı birbirimize daha net iletebilir ve buda gelecek tasarımlarımızda bize yol gösterebilir

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaş üzerine alınmış sanırım. ekranda görünen rgb renkler ile (monitörün grafik monitörü olduğunu varsayalım) baskıda fark olacağını sanmıyorum. hatta %5 lik bir fark olur.

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Evet İlker biraz fazla alınmış gibisin.
Bu bir web tasarımı yada mail yoluyla reklamı yapılacak yada televizyonda yayınlanacak bi görsel değilse çok afedersin neden RGB çalıştın? Tüm grafikerler bilir ki baskıya gidecek olan tüm işler CMYK hazırlanır. Dolayısıylada buraya yüklenen bi işin, mesleği grafikerlik olan birisi tarafından yüklendiği göz önüne alınırsa renk moduna kimsenin dikkat edeceğini düşünmüyorum. Eğer grafikersen CMYK yüklemişsindir. Ben böyle düşünüyorum.

Tasarım hakkında konuşacak olursak; ilk bakışta bende iştah açan bi baklava kutusu izlenimini uyandırmadı. Tek ton koyu kırmızı ve üzerinde logo olan bi kutu. Ne bir baklava görseli var ne de bir baklava yazısı..Ayrıca da en üstte gözüken logo kutu katlandığı zaman ters duruyor bilgin olsun.

bluemen

🌱Yeni Üye🌱
çalışmada biraz sıkıntı var ama grafist in bahsettiği logo ters değil olması gerektiği gibi tekrar incelemeli bence