Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baklava kutusu

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
leziz.jpg
yorumlarınız değerlidir....:angel:

Benzer konular

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
canım baklava çekti:D tasarım güzel ama sanki kahve rengi biraz koyu gibi geldi bana. başka bir renk daha mı iyi olurdu ki?

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim:)evet haklısın ama genellikle müşterilerin isteği kahve krem ve bordo krem üzerine oluyor o yüzden:)

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
buarada kapakta sarı görünen logo varak yaldız gofre olacaktır

anladım o zaman yapacak birşey yok:) olabilecek en güzel tasarım olmuş. tebrik ediyorum tekrardan çok güzel olmuş emeğine sağlık

tekrar teşekkür ederim:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
kahve renk biraz yoğun olmuş ama vektörel ve görsel çok hoşuma gitti.İnsanın baklava yiyesi geliyor.
emeğine sağlık.

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel elinize sağlık peki...zemin rengini C: 0 M: 30 Y:83 K:0 Yaparsan birazdaha güzel durabilir....:wink:

tesekkür ederim verdiğiniz fikir verdiğiniz için benzer baska bir işte kullanırım bu özellikle seçildi imalat müdürü tarafından pan 4625:)

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Zemin renginin kahverengi olması kötü olmuş. Müşterinin isteği olduğunu söyleyerek yaramı deştiniz. Müşterilerin istekleri yüzünden mahvettiğim çalışmaların haddi hesabı yok !
Tasarımı kabul ettirme aşamasında verdiğimiz savaş ise ayrı bir konu.. :)
Ama mücadeleye devam

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Müşteri ister, siz ne istiyorsanız o önemli. Sonra kabullendirmek... :)

Zemin rengi göze hoş görünmüyor, daha açık ve göze hoş gelen renkler denemelisiniz :)
Ama tasarım olarak gayet iyi görünüyor. Emeğinize sağlık...

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
zemin rengi çok sade.Şöyle açıktan koyuya felan bi geçiş mi yapsan.kolaj mı deniliyo ne derler bilmem ki :) Kremden kahveye veya kahveden koyu kahveye bi dene bence ;) eline sağlık

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ambalaş tasarımcısı olarak en çok şikayet ettiğim konu müşterilerin bizide işlerimizide kısıtlaması. düşünce güzel diger arkadaşlarımında dediği gibi sorun renkler. buda sizin elinizde değil iyi bilirim başarılarınızın devamını diliyorum.

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zemin rengi çok sade.Şöyle açıktan koyuya felan bi geçiş mi yapsan.kolaj mı deniliyo ne derler bilmem ki :) Kremden kahveye veya kahveden koyu kahveye bi dene bence ;) eline sağlık

kremden kahveye geçiş kapaktaki deseni boğacaktır degradeden bahsediyorsunuz ancak ben matbaada çalısıyorm yani baskı aşamasınıda düşündüğümden basımı kolay renkleri seçmeye gayret gösteriyorum yani hem tasarım güzel olmalı hem baska kaliteli ve kolay olmalı işim zor anlıcağınız:) yorumlarınız için teşekkürler ancak kahve o kadarda kötü değil basıldığında parlak selefon olacak varak yaldız olacak varak yaldızın işi biraz açacağı kanısındayım tüm arkadaslara teşekkür ederim işin beğenilmesi çok hosuma gitti:)

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya değinecek olursak, renk seçiminde yanlış karar alınmış düşüncesindeyimi. Kahverengi lekeyi, kirliliği yansıtır. Bu sebeple gıda çalışmalarında pek tercih edilmez. Tasarımda renklerin önemi üzerinde durmanızı tavsiye ederim. Ayrıca görselde kahverengi renk seçimi sebebiyle boğulmuş.Saygılar.

tooche

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle elinize sağlık. Çalışmaya değinecek olursak, renk seçiminde yanlış karar alınmış düşüncesindeyimi. Kahverengi lekeyi, kirliliği yansıtır. Bu sebeple gıda çalışmalarında pek tercih edilmez. Tasarımda renklerin önemi üzerinde durmanızı tavsiye ederim. Ayrıca görselde kahverengi renk seçimi sebebiyle boğulmuş.Saygılar.

daha öncede söylediğim üzere renk pantone numarasına kadar müşteri ve imalat müdürünün zevkidir maalesefki yaratıcılığımız sınırlanmıştır ancak ben kirliliğin rngi olduğu kanısında değilim bence sade ve asil bir renktir kahve siyah bordo ve krem renkleri kutu sektöründe özellikle pastane ve baklavacılara çalısan kutu firmalarında ağırlrkla kullanılmaktadır ben istesemde istemesemde renk müşterilerin talebi üzerine belirlenmektedir.vede bu baklava görselini asıl canlı renklerin kaybedeceği düşüncesindeyim çünkü burda böyle görünsede baskıda sarı ağırlıklı bir görseldir.fikirlerinize saygı duyduğumu belirtmek isterim yorumunuz için teşekkürler.

albay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
koyu tonlar kullanabilirdiniz yinede elinize sağlık..

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ayrıca görselde kahverengi renk seçimi sebebiyle boğulmuş.
Aynen katılıyorum.
Zira yanda kullandığınız baklava fotosu ile renk değerleri birbirine yakın. Kahverengi ne kadar açarsanız o kadar daha baklava rengine yaklaşacak. Bu yüzden madem kahverengiden sıyrılma şansınız yok, o halde kahverengini mümkün olduğunca koyulaştırmalısınız. Mümkünse bordo kullanın. Ben bir çok baklava firmasına çalıştım, genellikle tercih edilen renkler; Bordo ve acı yeşildir.
Kolay gelsin, başarılar...