Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Balık manav piliç :)

ecmain

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız şimdiden teşekkürler ?:angel:

7OyVK.jpg

Benzer konular

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlarınız şimdiden teşekkürler ?:angel:

Yorum nedir ?

1 . Bir yazının veya bir sözün, anlaşılması güç yönlerini açıklayarak aydınlığa kavuşturma, tefsir.
2 . Bir olayı belli bir görüşe göre açıklama, değerlendirme.
3 . Gizli veya hayalî olan bir şeyden anlam çıkarma.
4 . Bir ürünün, bir modelin, bir sanat eserinin farklı bir açıdan ele alınarak yeniden oluşturulmuş biçimi, versiyon.
5 . müzik/tiyatro Bir müzik parçasını veya bir tiyatro oyununu kendine özgü bir duyarlılık ve teknikle çalma, söyleme veya oynama.

Bizlerden referans olarak 1. - 2. - 3. anlamı kullanarak; sizlerin az veya çok emek harcayarak ortaya koyduğunuz yada bir yerden esinlenip, fikirsel taşıma ile (ç)alıntı yaptığınız, (az da olsa copy/paste) ile benimseyip sahip çıktığınız, geliştirdiğiniz görsel ürüne, bizlere bilirkişi misyonu yükleyerek; gördüğümüzü ve anladığımızı ifade etmemizin sonucunda sizlerin gururunu okşayan yada gururunuzu incitip, sizin savunma mekanizmanızı harekete geçiren o içsel “ben merkeziniz” sizden ayrı hareket edip sizi tetiklemeyecekse (biraz zor) ,vede “ olumlu yada olumsuz her eleştiri benim gelişimim ve profesyonelleşme yolunda kılavuzumdur “ olgunluğunun tohumlarını ekebildiyseniz iç dünyanıza, öncesinde acılmış benzer konuları bu forumda ya da internetteki diğer forumlarda, tutorial sitelerinde, defterde, kitapta vs.vs. inceleyip... Bakalım sizin yaptıklarınıza benzer seylere neler yazılmış, biraz okuyup biraz irdeleyip öncelikle kendinize başkalarının yorumundan önce, kendi yorumunuzu, kendinize yaptıysanız... o zaman iyi bir yorumdan ziyade, doğru ve gerçekci bir yorumla cevap vermek isterim;

daha çok çalışmanız gerek; tasarım ve fikir anlamında!

pheton

🌱Yeni Üye🌱
Kesinlikle yanlis anlasilmasin ama sayin Vardar, o kadar cümle yazana kadar (vaktiniz coktu galiba yorum nedir, nasil yapilir, kime yapilir, yorum ve insan psikolojisi üzerine kisa bir yazi yazmissiniz, felsefe yapmissiniz ) tek cümlelik asil yorumunuzu biraz genis tutsaydiniz, calismasini begenmediginiz arkadasa bilirkisi olarak birkac fikir verseydiniz, surasi olmus, burasi olmamis gibisinden, daha iyi olur diye düsünüyorum.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle yanlis anlasilmasin ama sayin Vardar, o kadar cümle yazana kadar (vaktiniz coktu galiba yorum nedir, nasil yapilir, kime yapilir, yorum ve insan psikolojisi üzerine kisa bir yazi yazmissiniz, felsefe yapmissiniz ) tek cümlelik asil yorumunuzu biraz genis tutsaydiniz, calismasini begenmediginiz arkadasa bilirkisi olarak birkac fikir verseydiniz, surasi olmus, burasi olmamis gibisinden, daha iyi olur diye düsünüyorum.

yorum talebinde bulunan ben değilim,
ayrıca " daha çok çalışmanız gerek; tasarım ve fikir anlamında! " mesajımla net olarak fikrimi ortaya koymuşum,
ve en önemlisi; .......burayı lütfen dikkatli okuyun! "öncesinde acılmış benzer konuları bu forumda ya da internetteki diğer forumlarda, tutorial sitelerinde, defterde, kitapta vb.vs. inceleyip... Bakalım sizin yaptıklarınıza benzer şeylere neler yazılmış," diyerek gerekli yoluda göstermiş olduğum kanısındayım,
eleştirilerinizi bana değilde çalışma sahibinin tasarısı üzerine yapmanızı da size tavsiye ederim,
Eğer diyorsanız; " yok! ben sizi de, vede çalışmalarınızı da eleştirmek isterim " saygı duyarım, buyrun lütfen ! ....