Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bardakta 3 ü 1 arada kahve ambalajı tasarımı

foodtech

🌱Yeni Üye🌱
Pet ya da kağıt bardakta 3 ü 1 arada kahve ambalajı konusunda bir fikrim var.Pet bardağın üzerine baskı şansım olmadığından bunu etiket olarak hazırlayıp bardak üzerine yapıştırmayı düşünüyorum.Hayali bir marka var kafamda ama bunu nasıl çizeceğimi bilemiyorum.Önereceğiniz bir proğram var mı?

Benzer konular

muratiff

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk önce sektör analizi yapman gerekir, en yakın markete git her markanın 3'ü 1 arada paketlerinden 1 er tane al, nasıl tasarlamışlar ne gibi öğelere kullanmışlar incile, esinlenerek yap.

foodtech

🌱Yeni Üye🌱
hocam zaten günde 3 fincan içtiğim bişey kahve hemde meslek icabı üretim yerine kadar bilgim var.benim için önemli olan kafamdakileri kağıt üstünde görmek.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Biz grafikerler, hayalerimizi yada baskalarını hayallerini çiziyoruz...Bunu yapabilmek içinde uzun bir egitim sürecinden geciyoruz. Emek, para ve zaman harciyoruz...
size prorgam isimi vermemiz sizin sorununuzu çözmez... Bu yüzden size, yardimci olması için bir grafikerle çalişiniz...bizim işimiz bu :(

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nüket HOTALI 'ya Aynen Katılıyor..... :S

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Biz grafikerler, hayalerimizi yada baskalarını hayallerini çiziyoruz...Bunu yapabilmek içinde uzun bir egitim sürecinden geciyoruz. Emek, para ve zaman harciyoruz...
size prorgam isimi vermemiz sizin sorununuzu çözmez... Bu yüzden size, yardimci olması için bir grafikerle çalişiniz...bizim işimiz bu :(

doğru söze ne denir...(+1)

foodtech

🌱Yeni Üye🌱

"Bu söyledikleriniz evde kendi saçını kesmek gibi bişey berber dururken niye keserki bi insan "sorduğum soru buna benzedi.Benim neden aklıma gelmediki bir grafikere çizim yaptırmak ilahi ben...

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarımı yapan program değil hayeller ve yetenektir....