Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bas&kes Makİnasi Roland Sp 540 V

FTDESİNG

🌱Yeni Üye🌱
damle etıket nasıl yapıyosunuz bu makına ıle
ben onu anlamadım 2 yıldır kullanıyorum fakat damla etıket yapan olmadıgı ıcın cevremde nasıl yapıldıgını bılmıyorum

mus3535

🌱Yeni Üye🌱
önce baskı yapıp sonra damlacıya fason yaptırıyor sanırım...

dijimix

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle herkese merhabalar
ben sp300 yaklaşık 11 senedir kullanıyorum. turkiyenin önde gelen hediyelik eşya yapan firmasında etiket basma amacıyla uzun uğraşlar sonucu bünyemize almıştık. kullanım açısında herhangi problem çıkarmayan kullanıcısını ve yatrımcısını sıkıştırmayan uzun ömürlü bi makinedir.Makine bize ilk geldiği zaman xfilm adı olan folyadan başkasına basamıyorduk sonra oracal bu makine için folyoyu üretti çünkü maki ne ako solvent bimakine olduğu için diğer folyolarda sorun çıkartıyordu.Ama neyse busorun değil biz boya maliyetini düşürebilmek için orjinal kartuş boyadan dolma boyaya geçtik ve güzel sonuçlar elde ettik. Ben daha sonra medimarktın reklam işlerine geçtim ordada xj750 sp500 ve sp500v kuladım dışmekanda hertürlü baskıya ve hava koşullarında bordo boya ile çalıştırdım makineleri ve çok güzel sonuç ettik
dışmekanda yaklaşık 2 senedir baskılı işlerimiz var ve daha yeni yeni solmaya başladılar.
benden bukadar arkadaşlar herkese bu makineleri tavsiye ederim

not: bakarsan bağ olur bakmasan dağ olur atasözünüde unutmayalım arkadaşlar

şimdikten herkese hayırlı olsun

yaparsoft

🌱Yeni Üye🌱
Ben makina konusunda Rolandın üstüne tanımam Aslında dedikleri doğru dış mekanda çok dayanmıyor ( Boya kaliteli kullanırsan Sıkıntı Olmaz) ama şöyle bişi var diğer makinalarda Roland gibi iç mekan basamıyor 2 Seçenek var ya 3.50lik alıp dış mekan çalışıcaksın Yada Roland alıp iç mekan çalışıcaksın etiket işim çok olmaz diyorsan Rolandın 2.50lik makinası onada bi bak istersen Benim ilk kullandıgım makina Roland Sp540v Modifiyeli haliydi kendi temizliğini yapıyor 8 saatde 1 makina kapalı olsa bile.. Şöyle bişe var İstediği kadar handikabı olsun Rolanddan başkasına para vermem.. Eğer senin için kalite önemliyse Roland tercih et bence dış mekanda solma konusunda boya üreticilerin 2 seneye kadar garantileri var ayrıca...

erdem nbr aga ben erdogan bısey dıcem sana bu makınenın sanırım bı kontrol programı varmıs hata kodlarıyla ılgılı hıc oyle bısey duydun mu ?

mistik0707

🏅Acemi Tasarımcı🏅
roland sp 540 arıyorum msn ********************* güzel sanatlar reklam antalya

Moderatör tarafında düzenlendi:

mistik0707

🏅Acemi Tasarımcı🏅
roland sp 540 arıyorum msn ***************** güzel sanatlar reklam antalya

Moderatör tarafında düzenlendi:

cizgireklam1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar yerimi bilmiorum ama şu an büyük bir sıkıntım var roland sp-540v kullanıorum nedenini 7 metre uzunluğunda baskı basmam gerekior ama makina bu baskının uzun olduğunu söylüyor ayartlarını bilen arkadaşların yardımını bekliorum

insua3535

🌱Yeni Üye🌱
Rolan 545 bas-kes

Selamun aleyküm arkadaşlar ikinci el Roland 545 baskes almayı düşünüyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum.