Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bayrak animasyonu

t_neon

🌱Yeni Üye🌱
corel de yanıp sönen bayrak animasyonunu nasıl yaparız. yardımlarınıza bekliyorum.

Benzer konular

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
corel rave de yapabilirsin arkadaşım flash la aynı gibi çalışıyo

sebographi kardeş sana bi soru sorayım ben ozaman corel reve de yaptığımız bi animasyonu msn ye veyatta başka bi görsel siteye koyabilmemiz için işlemimiz bitince nasıl kayıt edicez böyle bişey varmı yoksa yokmu eğer varsa senden biraz açılmanı istiyeceğim ben mesela orda yaptığım bi animasyonu msn resimime koyucam oda orda hareket edip durucak varmı böyle bişey?

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
msn de mood lar dışında avatarda hareketli resim kullanılmıyor diye biliyorum
eğer webde kullanıcaksanız da gif yapın

sebograph

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esyazilimbilisim.net
sebographi kardeş sana bi soru sorayım ben ozaman corel reve de yaptığımız bi animasyonu msn ye veyatta başka bi görsel siteye koyabilmemiz için işlemimiz bitince nasıl kayıt edicez böyle bişey varmı yoksa yokmu eğer varsa senden biraz açılmanı istiyeceğim ben mesela orda yaptığım bi animasyonu msn resimime koyucam oda orda hareket edip durucak varmı böyle bişey?
eğer corelin sadece vektürel kısmıyla ilgileniyosan o senin sorunun corel ravede bilgisayarın iyiyse normal bir swf banner animasyonu bile hazırlaya bilirsin sana biraz araştırma yapmanı tavsiye ederim bu konuda ayrıca corel rawe kullanımı oldukcada basittir bilgileri tartışarak değil konuşarak paylaşmayı tercih ederim msn olayına gelince o konuda bi merakım yok durağan resimlerle idare ediyorum iyi çalışmalar
t_neon arkadaşım bayrağın boyutları büyük olacaksa swf olarak kullanmanızı tavsiye ederim