Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bebek Sitesi Ve Çiçekli Bir Tema [İlk Çalışmalarım]

MesutMax

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mesutdonmez.com
Arkadaşlar Bebeklerle İlgili Bir Site İçin Olabilir Diye Düşündüm..
Bu1.
24838544ps8.jpg

(Yukardaki Kalp, Yıldız Falan Butondur)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
2side cok güzeller ama alltakinde mesutdonmez.com yazısı göze çarpıyo onun yerine web 2.0 normlarında bir banner yapıp yanıdnada gelenek haline gelen göze carpıcı renklerde bir beta logosu korsanız süper olur:D

raptek

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten çok şıklar :) ama boyutlarda birazcık bozukluk var sanki sonra sitenin altına bişey sığdıramazsın ona göre :D( butonlrı küçült demek istedim kardeş :))

MesutMax

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mesutdonmez.com
gerçekten çok şıklar :) ama boyutlarda birazcık bozukluk var sanki sonra sitenin altına bişey sığdıramazsın ona göre :D( butonlrı küçült demek istedim kardeş :))

Hmm :> Aslında Html Teması Olduğu İçin Ufak Yazılar Koyulabilir Diye Düşündüm :)
Neyse Bidahakine Daha Güzel Çalışmalar Yaparım İnşallah :)

Dkkatli Baktımda Butonlar Text Alanından Daha Büyük Nerdeyse :D:rofl:

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
bebekler içinse, bebeklere hitap eden türden olsa bişeye benzerdi belki. yine de emeğine sağlı :p

reversion

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Birincisi fena değil gibi daha epey üzerinde uğraşmalısın. Arkadaşlık sitesini andırıyor aşk böcük. Daha elastik şirin şeyler bulmalısın. Misal butonlara biberon, şıngır şıngır ses çıkartan oyuncak gibi şeyler kullanabilirsin.
Çalışmalarına başlamadan önce konuyla alakalı siteleri gezmeni tavsiye ediyorum.
Heveslenipte yapmışsın devam
kolay gelsin

MesutMax

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mesutdonmez.com
Birincisi fena değil gibi daha epey üzerinde uğraşmalısın. Arkadaşlık sitesini andırıyor aşk böcük. Daha elastik şirin şeyler bulmalısın. Misal butonlara biberon, şıngır şıngır ses çıkartan oyuncak gibi şeyler kullanabilirsin.
Çalışmalarına başlamadan önce konuyla alakalı siteleri gezmeni tavsiye ediyorum.
Heveslenipte yapmışsın devam
kolay gelsin

Önerin İçin Tşkkrler..
İnşallah Profesyonel Şeyler Çıkartçam Yakında :)
İddalıyım... :)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence üstteki çalışmaya yoğunlaşmalısınız ama butonları bu şekilde farklı ve birbiri ile uyumsuz şekillerde yerleştirmek çalışmaya çok şey kazandırmayacaktır.Kolay gelsin.

AlpaslanCelik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.blogalp.com
2. tasarımı olduğu gibi yayınlaman biraz zor olacaktır resimleri bölmen gerekecek ve sayfanın tamamında bu resmi göstermelisin.Olay şu aslında sabit bir backround yok.ilk resim gayet iyi yayınlanabilir.

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
eğer site flash olacaksa sorun yok flash yapılmaya müsayit bir tasarım. Site yaparken sadece yaptığınız kadarını değiş arkaplanı sitenin fonsiyonelliğini de düşünmek gerekir. Bu tasarımın güncellemesi zor olur. Arkaplandaki ornamentleri gereksiz buldum.

Moderatör tarafında düzenlendi: