Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

beceremediğim bir şebnem ferah çalışması :D

meduz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
meduzz.deviantart.com
sebnemix4.jpg

:sleepy:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Konunun Core Draw ile ilgisi sadece o programda çalıştığınız için mi? Eğer öyleyse konu yanlış bölümde...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
baya bi becerememişsiniz bu kadın nereden nefes alıyo burnu yokmu bunun. Beceremediğiniz yani sizin tam anlamıyla yeteneğinizi yansımadığını düşündüğünüz bi çalışmayı neden paylaşama gereği duydunuz anlayamadım

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Neden eleştiriler bu kadar acımasız oluyor bazen.Becerilememiş olsada ortada bi emek var,yanlış yaptığı yönü söylemek bir sonraki çalışmayı daha iyi yapabilmesi ve bunda sizinde katkınızın olması demektir ki bu daha güzel gibi geliyor.Bu arada biraz daha dikkatli çalışırsan detaylara özen göstererek sanırım daha eksiksiz olabilir.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
cık bende sevmedim, ama tipografi bilmediğim için yorumumda yok :(

:) şebo, kadınım ol :)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Neden eleştiriler bu kadar acımasız oluyor bazen.Becerilememiş olsada ortada bi emek var,yanlış yaptığı yönü söylemek bir sonraki çalışmayı daha iyi yapabilmesi ve bunda sizinde katkınızın olması demektir ki bu daha güzel gibi geliyor.Bu arada biraz daha dikkatli çalışırsan detaylara özen göstererek sanırım daha eksiksiz olabilir.

bi kere konuyu açan arkadaşımız bile beceremediğinin farkında ki bu şekilde acmış, konuyu eğer forumda bi paylaşıma sunuyorsanız o sizi en iyi şekilde temsil etmeli bunuda çalışmaarınızla siz yapacaksınız elestiriler hırs tetikleyicisidir bundan lütfen alınmayın benimde cok ağır eleştiriler aldığım oluyor ama ben ders cıkarmaya çalışıyorum

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
en azından kendisi yapmış bi yerden çalmamış, tebrikler arkadasım eline sağlık olmaya olmaya olanı öğreneceksin tabi, o zaman kapatın bu forumu sadece iyi bilenler çalışma göndersin...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
en azından kendisi yapmış bi yerden çalmamış, tebrikler arkadasım eline sağlık olmaya olmaya olanı öğreneceksin tabi, o zaman kapatın bu forumu sadece iyi bilenler çalışma göndersin...

okumadınız galiba yaptığım yorumu eleştirinin ne için yapıldığını bilmiyorsanız o benim sorunum değil

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
gerginliğe gerek yok,ama bazen insanlar beceremediğini söylerkende kendilerinden emin olmayarak ve belkide çekinerek koyarlar çalışmalarını,hırs tetikleyicidir kesinlikle ama bu çoğu zman işini iyi yapanlar için geçerlidir gibi geliyo,iyi bilmiyorken bu çoğu zaman yıldırıcı olabilir.en azından benim için öyle,iyileştirici yönde eşeltiri alırsam bir sonraki daha iyi oluyo.benim çalışmalarımı yorumlarsanız mazallah yani:)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆

siz burada yapılan yorumların tetikleriyici azmettirici olduğunu farkında bile değilsiniz buraya çalışmasını gonderen herkezın çalışmaları yoruma acıktır ve grafiker adaylarının hatta iyi grafikerlerin bile cok ağır eleştirilere maaruz kaldığı olmuştur bu forumda; ki benimde aynı şekilde eleştirelere acık bi yapım var öylede olmalı daha iyi çalışmalar cıkara bileyim ama galiba sizin boyle bi durumunuz yok yani eleştiriye acık değilsiniz bu yüzdende üzgünüm ama bunu söylemek durumundayım iyi veya kotü ne iş yapıyorsanız bu tarzla devam ettiğiniz sürece hep yerinide kalırsınız ilerleme kaydemezsiniz

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
gerginliğe gerek yok,ama bazen insanlar beceremediğini söylerkende kendilerinden emin olmayarak ve belkide çekinerek koyarlar çalışmalarını,hırs tetikleyicidir kesinlikle ama bu çoğu zman işini iyi yapanlar için geçerlidir gibi geliyo,iyi bilmiyorken bu çoğu zaman yıldırıcı olabilir.en azından benim için öyle,iyileştirici yönde eşeltiri alırsam bir sonraki daha iyi oluyo.benim çalışmalarımı yorumlarsanız mazallah yani:)

katılıyorum size, bu genel bir sıkıntı, bazıları sadece eleştirmek için eleştiriyor, laf olsun diye yani, ve bu bazı kişileri forumdan bile uzaklaştırabiliyor, bu hoş bişey değil, insanlar öğrenmek ve paylaşmak için buradaysa amacına ulaşmalı diyorum

siz burada yapılan yorumların tetikleriyici azmettirici olduğunu farkında bile değilsiniz buraya çalışmasını gonderen herkezın çalışmaları yoruma acıktır ve grafiker adaylarının hatta iyi grafikerlerin bile cok ağır eleştirilere maaruz kaldığı olmuştur bu forumda; ki benimde aynı şekilde eleştirelere acık bi yapım var öylede olmalı daha iyi çalışmalar cıkara bileyim ama galiba sizin boyle bi durumunuz yok yani eleştiriye acık değilsiniz bu yüzdende üzgünüm ama bunu söylemek durumundayım iyi veya kotü ne iş yapıyorsanız bu tarzla devam ettiğiniz sürece hep yerinide kalırsınız ilerleme kaydemezsiniz

sizin çalışmalarınızı gördükten sonra bu konuda tek kelime etmeyeceğim. zira "iyi veya kotü ne iş yapıyorsanız bu tarzla devam ettiğiniz sürece hep yerinide kalırsınız ilerleme kaydemezsiniz" demişsiniz, kalbim kırıldı, sanırım mesleği bırakcağım çok üzüldüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
sizin çalışmalarınızı gördükten sonra bu konuda tek kelime etmeyeceğim. zira "iyi veya kotü ne iş yapıyorsanız bu tarzla devam ettiğiniz sürece hep yerinide kalırsınız ilerleme kaydemezsiniz" demişsiniz, kalbim kırıldı, sanırım mesleği bırakcağım çok üzüldüm.

benim sorunum yaptığınız işle değil tarzınızla hala anlamış değilsiniz umarım ne soylediğimi bu kez anlamışsınız siz zaten işinizi iyi yapıyorsanız siz bıraksanız bile işiniz gelir sizi bulur tekrar soyluyorum benım yorumum tarzınızla alakalı

meduz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
meduzz.deviantart.com
ya keşke açmasaydım bu konuyu pişman oludm herkesten de özür dilerim burda gerginlik yaşandığı için, bu arada profesyonel grafiker de değilim ben sadece zevk aldığım, çizmekten hoşlandığım, bi tasarımı denemekten, yapmaktan çekinmediğim için tasarım yapıyorum sonra da insanların begenisine sunuyorum begenilir begenilmez insanlara kalmış bişey
ama şöyle bişey de var ki rüzgar arkadaşımın yazdığından şunu anladım agır eleştiri kendisini daha iyisini yapmaya teşvik ediyormuş. ama bu durum her insan da geçerli olmaya bilir karakterler farklı farklıdır herkese kendimize davrandığımız gibi davranamayız; ki eleştirilerden ziyade beni üzen bu başlık altında insanların birbiriyle atışması ollmuştur bunu da belirtmek isterim

bu arada açılan bir konu nerden kapatılıyor birisi söylerse çok mutlu olurum.

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
hocam amacım tartışma yaratmak veya hır cıkarmak değil böyle şeylere prim vermem, sen bana benim tarzımla alakalı diyorsun aynısını bende sana söylüyorum, senin yapacağın yoruma karışamam elbette ama özellikle arkadaş belirtmiş ve demişki beceremediğim bi çalışma demiş, bunun üstüne evet becerememişsin demek sizin üslubunuzla alakalı bişydir bana göre, yoksa belli zaten çalışmanın olmadığı, ama gaye teşvik edici olmak onure edici olmak diye düşünüyorum, tabii buda tarzla alakalı , ve kimse foruma nasıl bir çalışma koyacağını size soracak değil, ha yöneticiyseniz ve böyle bir uygulama varsa o zaman ben herkesten özür diler, lafımı geri alırım.

" bu arada çalışmasının içeriğini böyle luzumsuz bişeyden dolayı mahvetmek durumunda kaldığım için meduz arkadaştan ve diğer forumculardan özür dilerim."

Son düzenleme:

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ya keşke açmasaydım bu konuyu pişman oludm herkesten de özür dilerim burda gerginlik yaşandığı için, bu arada profesyonel grafiker de değilim ben sadece zevk aldığım, çizmekten hoşlandığım, bi tasarımı denemekten, yapmaktan çekinmediğim için tasarım yapıyorum sonra da insanların begenisine sunuyorum begenilir begenilmez insanlara kalmış bişey
ama şöyle bişey de var ki rüzgar arkadaşımın yazdığından şunu anladım agır eleştiri kendisini daha iyisini yapmaya teşvik ediyormuş. ama bu durum her insan da geçerli olmaya bilir karakterler farklı farklıdır herkese kendimize davrandığımız gibi davranamayız; ki eleştirilerden ziyade beni üzen bu başlık altında insanların birbiriyle atışması ollmuştur bunu da belirtmek isterim

Konuyu Kapatmaya Gerek Yok Herhangi bir Kural İhlali Olmadı Seviye bozulmadan Yorum Yapılıyor. tek sorun Sizin Konunuz Üzerinden tartışma yapıması

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın Rüzgar Alpaslan,affınıza sığınarak şunu söylemek istiyorum,eleştiri tarzınızla ilgili bi eleştiri aldınız ama sizde bunu kabul etmediniz,cidden eleştiriye açıksanız bence bunuda dikkate almalısınız.Ve çok rica ediyorum çalışmayla ilgili yaptığınız ilk yorumu tekrar okuyunuz.Bende grafiker olma yolunda tüm uğraşlarımı bir kenara bıraktım,ve burdan aldığım en küçük olumlu yada hatalarımı uygun bi dille anlatan tüm eleştirilerin faydasını gördüm emin olun.o yüzden sadece daha ılımlı eleştiriler yapsanız daha hoş olur diye düşünmüştüm.Ayrıcada aslında bu konuyu burada tartışmak sanırım çalışmayı yapan arkadaşa iyice haksızlık oldu gibi.Yazdıklarımı lütfen kimse yanlış anlamasın.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆

bunlar tatlı atşmalardır ve konu hakkında paylaşım derinliği. sizin konunuza gelince ben bunu bu gün bir başka arkadaşımızada yazdım yorum yapılan bi çalışma ve üzerinde fazlasıyla duruluyorsa o çalışmayı yapan kişiniz mutlak ileri dönük bi ışığı vardır sizde bunlardan birisiniz sizi kırmak istemezdim

herkeze teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
en azından şebnem ferahı anımsatabilmiş çalışman bir nebze de olsa becerebilmişsin yani.
ileride daha iyisini yaparsın
çalışmak çalışmak çalışmak...

meduz

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
meduzz.deviantart.com
tekrar belirtiyim istedim eleştirilerden dolayı kırgın değilim kimseye sadece bu konu üzerinden biraz gerginlik yaşandığı için kendimi sorumlu ve rahatsız hissettim

herkese teşekkürler anlayışı için