Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ben de varım.

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Selamlar buraya yazan bir çoğunuzun annesi, bir çoğunuzun ablası olarak benim de danışmak istediğim birşeyler var. Öncelikle belirteyim eğitimim bu konuda değil. 2003 ten bu yana karakalemle A-4 kağıtlara çizdiğim çizimlerim var. Gören herkesin hayranlıkla bakması ve değerlendirilmesi gerekir demesi üzerine demo gibi sayısını dahi bilmediğim soyut tarzda olan bu desenlerimi ne yapacağımı bilememekteyim. Üniversite çağında değilim çocuklarım üniversiteye hazırlanıyor. Bilgisayarda paint de de çizdiğim bir çok kumaş, gipür, seramik ve halı desenine uyabilecek çalışmalarım var. Bunların da sayısını bilmiyorum. Ayrıca özel bir bilgisayar kursundan Corelx4 ve photoshop dersi aldım. Corelx4 programında gerçeğe yakın mücevher çizimleri yaptım. Şu anda hiçbir yerde karşılaşamayacağınız çalışmalarım var. Yaşım 42 ve ilk defa birşeyler yapmak için bu kadar hevesliyim. Özellikle pırlanta ve mücevher tasarımında çalışmak istiyorum ama nasıl başlanır nereye danışılır ne gibi bir yol haritası oluşturulur onu da bilmiyorum. Bu yaşında ne yapacaksın diyen birisi varsa lütfen umudumu kırmasın çünki elimden tutan hiç kimse olmadığı için zaten üzgünüm. Yaptığım çizimlerin hepsini toparlayıp yakmak geliyor içimden

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Böyle bir birikiminiz ve yeteneğiniz varsa değerlendirmek için geç bile kalmışsınız...
Keşke çalışmalarınızdan bazı örnekleride görebilseydik.
Bizimle paylaşırsanız seviniriz.
O zaman daha objektif ve doğru yaklaşımlar, eleştiriler yada yönlendiremeler yapılabilir.
Aramıza hoşgeldiniz.

evrem03

🌟Usta Tasarımcı🌟
birşeyler yapmak için çabalamış, kurslar almışsınız umarım yaptıklarınız en güzel şekilde değerlendirilir.İyi çalışmalar

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoşgeldin ablacım...
buradaki abilerimiz,ablalarımız ya da işini bilen kardeşlerimizin size yardım edeceğinden eminim

graf_ipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar üzülecek bir şey yok bu kadar çok çalışmanız varsa paylaşmanızı tavsiye ederim.Burdan sizi yönlendirebiliriz hatta iş bile bulabilirsiniz bunlarla ilgili belli mi olur?Emeklerinizi yakmayınız sonra daha çok üzülürsünüz...

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar buraya yazan bir çoğunuzun annesi, bir çoğunuzun ablası olarak benim de danışmak istediğim birşeyler var. Öncelikle belirteyim eğitimim bu konuda değil. 2003 ten bu yana karakalemle A-4 kağıtlara çizdiğim çizimlerim var. Gören herkesin hayranlıkla bakması ve değerlendirilmesi gerekir demesi üzerine demo gibi sayısını dahi bilmediğim soyut tarzda olan bu desenlerimi ne yapacağımı bilememekteyim. Üniversite çağında değilim çocuklarım üniversiteye hazırlanıyor. Bilgisayarda paint de de çizdiğim bir çok kumaş, gipür, seramik ve halı desenine uyabilecek çalışmalarım var. Bunların da sayısını bilmiyorum. Ayrıca özel bir bilgisayar kursundan Corelx4 ve photoshop dersi aldım. Corelx4 programında gerçeğe yakın mücevher çizimleri yaptım. Şu anda hiçbir yerde karşılaşamayacağınız çalışmalarım var. Yaşım 42 ve ilk defa birşeyler yapmak için bu kadar hevesliyim. Özellikle pırlanta ve mücevher tasarımında çalışmak istiyorum ama nasıl başlanır nereye danışılır ne gibi bir yol haritası oluşturulur onu da bilmiyorum. Bu yaşında ne yapacaksın diyen birisi varsa lütfen umudumu kırmasın çünki elimden tutan hiç kimse olmadığı için zaten üzgünüm. Yaptığım çizimlerin hepsini toparlayıp yakmak geliyor içimden

Bu yaş dediğiniz, hiç de öyle ileri bir yaş değil.. Yaz sonu, sonbahar başı gibi.. Daha kışa epey var yani..

Merak etmeyiniz, sizden yaşlılar da var.. (Hiç belli etmiyorlar, ama varlar..) :D:D

Çalışmalarınızı da görebilmek dileğiyle.. Hoşgelmişsiniz.. :)

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mücevher tasarımı yapmak istiyorum demişsiniz. Bazı üniversitelerin (örneğin kütahyada var diye biliyorum) takı tasarım bölümleri var. Bence orada okuyan ya da ders veren birileriyle iletişime geçerseniz sizi yönlendirebilirler...

Azminizi kırmadan devam edin bence de... Kolay gelsn...

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlginize teşekkür ederim. Resim yüklemeyi denedim ama başaramadım. Yardımcı olursanız sevinirim. :smile:

El eskizlerim, paint te yaptıklarım ve corelx4 te hazırladığım takı örneklerinden çok küçücük bir bölümü göndermeye çalışıyorum.

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
be1981.png

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmalarınızı heyecanla takip ediyorum. Yeteneğinizi ortaya koymuşsunuz. Diğer çalışmalarınızıda eklerseniz incelemek isterin.
Emeklerinizi için teşekkürler

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kurşun kalemle çizdiğim el eskizlerimi göndermryi başarmıştım ama şimdi göremiyorum. Neden olabilir?

Gökhan YILMAZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sanatolsun.com
Kim emeğinin Karşılığını alabiliyorki ? umarım sizin için uygun , başarıya giden yolu kısa zamanda bulurusunuz ... işlerinizi bizimle paylaşmanızı dilerim

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gökhan Bey,

İyi temennileriniz için teşekkür ederim. Kurşun kalemle çizilmiş el eskizlerim vardı. Artık görünmüyorlar. Paintte yaptığım birkaç örnek yükledim ama Kişisel çalışmalar kısmında. Yanlış anlaşılmasın bir kaç kursla herşeyin uzmanı olmak değil amacım.Yani eğitim almış, yıllarca emek vermiş kendisine meslek olarak bu dalı seçmiş insanların fikirleri benim için son derece önemli. Yükleyebildiğim örneklerdeki hataları belirtin tüm samimiyetimle en hatasızını yapmaya çalışacağım. Tekrar teşekkürler