Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bende Bir Afiş İle Sizlere Merhaba Demek İstiyorum

Benzer konular

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Fotoğrafın gölgesi çok göze batıyor, opacity'ini düşür biraz ve bence Emice yazısının etrafındaki efekti beğenmedim onu kaldırırsan daha hoş olacak.Başarılar.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bence resmi biraz daha aşağıya indirsen daha hoş olur gibi me geliyor yarıca toprağıma katılıyorum emice yazısındaki effect kaldır.kolay gelsin

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
yakında tiyatro sahnesinde neon ışıkları ile olabilirdi resim biraz daha büyük konulabilirdi yazıda efekt fazla bence ama perde herşeyi anlatıyor değil mi
eline sağlık

metinstar35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lellerine sağlık.ama renkler uyumsuz gibi görünmekte.birde fontları daha uygun yapabilirsin.gereksiz efektler yapma bence.

baby tartaruga

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Elinize sağlık..
Benim ilk dikkatimi çeken şey genelde yazım kuralları oluyor..
Müracat kelimesinin doğrusu "müracaat", gözünüzden kaçmış olsa gerek.
Kolay gelsin.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer kırmızı bölgeler tiyatro perdesi ise bence yeşil olan bölgeyi siyah yapmalıydın gibime geliyor.

Birde resimdeki kişileri decopie edip sahneye koyabilirdin. Oda ayrı br güzellik katabilirdi.
Bu benim fikrim tabiki. Tassarlamak sana kalmış.

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
emeğine sağlık, ama volkan tekin hocama katılıyorum yaşil olan bölgeyi siyah yapsan daha ağır durur bence.
paylaşımınız için tşk.

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başarılı 1 çalışma olmuş ellerine saglık..

mapuskus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.mustafaduzenli.com
Öncelikle hoşgeldin.. sonra eline sağlık.. sonra da umarım bu paylaşımların devam eder.. Öğrenmek ve öğretmek için burdayız.. Volkan hocama katılıyorum..

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşler Hepinize Tek tek teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
Yroumlarınızın bir kısmına katılıyorum bir kısmı kişiye göre değişebilecek durumlar olduğu için saygı duyuyorum. Aslında bu afişi sadece bir ön hazırlık olsun diye hazırladım müşterim görünce değiştirmemi istemedi aynı renkler kalması konusunda ısrar etti. Ayırca resim çok eski bir resim ve sadece çok kötü şartlarda elime ulaştırıldı baskı boyutu olarak bu boyuttan fazla kullanamazdım. İpsiz recepin orjinal arşivde olan tek resmidir malesef.

paylaşımlarım ve yorumlarım işlerimden fırsat buldukça devam edecektir Allah'ın İzniyle

Bilgi Paylaştıkça Artar, Tekrar hepinize teşekkür ediyorum.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
fikir güzel ama renk seçimlerini daha iyi yapabilirdin.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eskıtme tarzını yapmaya calısmıssın sanırım ama bence renkler cok acık kalmıs. Bıraz daha renklerı koyulastırıp Volkan Tekınınde soyledıgı gıbı perdeyı sıyaha cevırısen guzel olucak.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
yeşil hoş durmamış. VolkanTEKİN'in de dediği gibi Siyah olsa daha iyi olur.
genel olarak hoş bir çalışma eline sağlık!

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
dik kullanmışsın alanını ve perde ii durmamış o iki kanadıyla birlikte boşlukta yeşil ilk algılanan perdenin varlığı soradan anlaşılıo zaten cok karışık geldi benim gözüme beyaz yazılar siyah olsa daha ii etki bırakır bence birde farklı fontlar dene bence sanatsal duracak.. eline sağlık:)