Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Benimle ortak çalışacak Php veya Asp Coder arkadaş arıyorum. - İstanbul

squaredizayn

🌱Yeni Üye🌱
Benimle ortak çalışacak Php veya Asp Coder arkadaş arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,
İstanbul'da yaşıyorum, asıl mesleğim Grafik ve Reklam, yanlız şuan müzik işiyle uraşıyorum. Arada iş geldikçe Freelance webtasarım işleri yapıyorum.

Webtasarım tekniğim; Photoshop'ta grafiğini ve tasalağını oluşturup, CSS ve HTML ile sayfayı oluşturmak. Fakat iş ne kadar iyi olursa olsun yönetim paneli olmadığından firmalara yüksek fiyat veremiyorum. Onun için PHP veya ASP kodlamasında iyi, yönetim panelinde kendine güvenen bir arkadaşa ihtiyacım var. Yapacağımız siteden hem ikimizde para kazanmış oluruz hemde iş daha iyi olmuş olur.

Genel olarak yönetim paneli ile sayfa arasında kurulacak bağlantılar;
- Sayfa sahibinin fotoğraf veya video yüklemesi. (Genel olarak fotoğraf ağırlıklı)
- Kişinin isteğine göre, ürünler bölümüne detaylı (Ürünün fotoğrafı, kodu, fiyatı vs.) bilgi eklemesi.
- Yine isteğe göre haberler & duyurular bölümüne kişinin yeni haber eklemesi.

Kısaca;
- Çalışmalarında düzene ve disipline önem veren,
- Çalışmaları belirlediğimiz süre içersinde bitirecek,

Karşılıklı güven ve iletişim açısından, İstanbul'da yaşaması tercihimdir.
Mail gönderecek arkadaşın minimum 2 referansınıda göndermesini rica edicem, yaptığı çalışmalarada göz atmış olurum.

E-posta: ars.muhammet@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

murat0100

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba hangi tür müzikle ugraşıyorsunuz dj gibi mi