Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Beyaz esya firmasinin Gazete reklami..

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
Bir beyaz esya firmasi icin Photoshop'ta yapmis oldugum gazete reklami, asil isim bu degil, sadece kendimi reklamcilik ve grafik tasarim konusunda test ediyorum, bakalim neler yapabiliyorum diye, yoksa kendimi grafik tasarimci olarak nitelendirebilmem icin bunun gibi 147.000 tane daha reklama yapmam lazim :)

Yorumlariniz onemli, tesekkur ederim...

9324ugur_ticaret_copy.jpg

Benzer konular

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle logoyu kullandığın yer ve renk kullanımı hatalı, kurumsal logolarda zeminde dişi olarak kullanmalısın.

Mutfak resmi koyup üstüne TV, süpürge, bilgisayar koyunca garip durmuş sadece aşağıdaki eşyalar olsaydı ve onlarda biraz daha büyük olsaydı daha iyi olurdu.

Ayrıca fonda kullandığın mavi zeminin üstüne kırmızı, mor renklerini kullanmışsın bir renk uyumsuzluğu var.

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
şimdi bu iş photoshopta olmaz diyenlerdenim.
gazeteyi photosopta bitiren bi gazete varmı acep bilemiyom tabii.
bu firmayı biliyom ben. alışverişimde oldu. neyse konumuz bu değildi.
ürün yelpazesi birazdaha geniş tutulabilirdi. slogan firma logosunun altında yada yakınında olması faydalı olur kanaatindeyim.
en alttaki ürünlerin gölgelendirmesinde çok problemler var. ürünlerin dengesini bozmuş.
bununla ilgili gazete reklamlarını incelemenizde fayda var.
telefon numarası aşırı derecede büyük. bu firmanın birkaçtane daha (pbx) teli olması gerek.
iyi çalışmalar.

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
yorumlar icin cok tesekkur ederim...

Mutfak fotografini biraz daha buyuk kullanicam ve alttaki beyaz esya fotograflarini buyultmeyi ve biraz daha duzgun kesmeyi planliyorum... onun disinda belki o yuvarlaktaki fotolari da degistirip mutfakla ilgili bi kac esya koyabilirim.. ya da mutfak fotografini degistirip daha farkli bisey kullanabilriim...

Eminecik: Gazeteyi Photoshop'ta yapmiyorum, sadece reklami photoshop'ta yaptim, eger reklam photoshop'ta yapilmaz diyosan onu bilemem, sadece photoshop biliyorum ben.. Gazete icin kullandigim program quarkxpress..

Yinede cok tesekkur ederim yorumlari degerlendirecegim...

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumlar icin cok tesekkur ederim...

Mutfak fotografini biraz daha buyuk kullanicam ve alttaki beyaz esya fotograflarini buyultmeyi ve biraz daha duzgun kesmeyi planliyorum... onun disinda belki o yuvarlaktaki fotolari da degistirip mutfakla ilgili bi kac esya koyabilirim.. ya da mutfak fotografini degistirip daha farkli bisey kullanabilriim...

Eminecik: Gazeteyi Photoshop'ta yapmiyorum, sadece reklami photoshop'ta yaptim, eger reklam photoshop'ta yapilmaz diyosan onu bilemem, sadece photoshop biliyorum ben.. Gazete icin kullandigim program quarkxpress..

Yinede cok tesekkur ederim yorumlari degerlendirecegim...

daha doğru bi ifadeyle şunu demek istemiştim.
ps de yazdığınız teksler baskıda sonrun oluşturabilir ki, geneldede sorun olur.

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
tamam simdi anladim demek istedigini... ama ben bi sorunla karsilasmadim hic.. dha aoncede bi kac reklam yapmistim, gazetede baskida bi sorun cikmadi...

reklam uzeirnde biraz oynuyorum son halini tekrar sizinle paylasacagim...