Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

beyzakuyumculuk sevgililer günü vitrin çalışması 2009

spider2001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beyzapw1.gif
beyzavitrinas5.gif

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kırmızı aşkın ve tutkunun rengidir.2. çalışma amacına yaklaşmış bir çalışma olmuş.Her yazıda farklı font kullanmışsınız buda karmaşaya yol açmış.."sevgililer günü bir tarafta" "tek taş pırlanta siparişi alınır"bir tarafta
"sevgililer gününde tek taş pırlanta siparişi alınır."gibi bir cümle ile toparlanırsa algı bakımından daha iyi sonuç alınacaktır.emeğinize sağlık...

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle kredi kartı görselleri çok büyük olmuş. 2009 yazısındaki 9 rakamını kalpler kapatmış.
Çiçek resminde genelde hatta % 100 gül resmi kullanılır, (müşteri isteği ise bişey diyemem)
Tek taş pırlanta siparişi alınır yazısını başlık olarak kullanmışsınız, bana göre yerinin orası olmaması gerekirdi.
Yinede emeğinize sağlık, nacizhane fikirlerim bunlar.

spider2001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınızı kesinlikle dikkate alıyorum ve bu bana göre çok önemli. yaptığım çalışmalar tamamen amatör hiç bir eğitim olmadan gerçekleştiği için yorumlarınız yerinde ve doğru. kendimi geliştirmek adına beni yorumsuz bırakmayacağınıza inanıyorum

saygılarımla

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
kırmızı aşkın ve tutkunun rengidir.2. çalışma amacına yaklaşmış bir çalışma olmuş.Her yazıda farklı font kullanmışsınız buda karmaşaya yol açmış.."sevgililer günü bir tarafta" "tek taş pırlanta siparişi alınır"bir tarafta
"sevgililer gününde tek taş pırlanta siparişi alınır."gibi bir cümle ile toparlanırsa algı bakımından daha iyi sonuç alınacaktır.emeğinize sağlık...

damla1 arkadaşımın söedikleirne katılıyorum kesinlikle...
1 ci çalışma üzülerek sölüyorum ama hiç olmamışşş..
1 ci çalışma ise biraz daha uygun damla1 arkadaşımın sölediklerini tekrarlamıyorum gerekenleri sölemiş zaten başarılarrr....

spider2001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok pardon arkadaşlar bir açıklama eksik oldu kırmızı olan çalışmam Sevgililer Günü için diğer mavi olan ise 15 şubatta söküp yerine takılacak olan kurumsal çalışmam. mavi olanı kurumsal anlamda değerlendirirseniz sevinirim.

saygılarımla.

mehmet-im

🌱Yeni Üye🌱
ilk bakısta yorumu okumasam orda bi sipariş oldugunu anlamamıstım gözüm direk kırmızılarda yogunlastu bence asıl amacın o olduna göre :) birzdaha ön planda tutulmalı

spider2001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar sevgililer gününde asıl dikkat çekmek istediğim 14 şubat tarihinde bu günün olmasını hatırlatmak diğeri detay. Ayrıca bu tasarımları kendim işyerimde uyguluyorum. visa amblemlerinin büyük olmasını özellikle istedim. çünkü sorgun çok gelişmiş bir ilçe değil ve visa ile satış yapan kuyumcu yok gibi bu anlamda müşterinin biraz gözüne hitap etsin istedim.

saygılarımla

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
mavi çalışmalar daha güzel