Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bican Küp Şeker

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
750 gr küp şeker kutusu. Yorumlarınıza....

kutu1yr6.jpg

kutu2qd8.jpg

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş şık ve sade eline sağlık :)

yasemin özbek

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel görünüyor amabelkide saçma geleck ama bişe dikkaımı çekti küp şekerı sadece çay içerken kullanmıyorz demi???

bet-ul

🌱Yeni Üye🌱
Ne kadar Şik ve sade bİ ÇaliŞma buuu. Çok profesyonelce. EmeĞİne saĞlik. MÜŞterİn Çok Şansli:))

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
yasemin özbek;356360' Alıntı:
güzel görünüyor amabelkide saçma geleck ama bişe dikkaımı çekti küp şekerı sadece çay içerken kullanmıyorz demi???

Yorum için teşekkürler,
Elbette sadece çayda kullanılmıyor ama ambalaj tasarımında bazen bu tür seçimler ve sunumlar yapılıyor(ürünle en çok özdeşleşen durum), en ünlü firmalar bile pudra şekerine çilek görseli, vanilyaya kek, margarine hamur işi koyuyorlar... Saydıkça da artar.
Küp şekere de genellikle çay görseli konuluyor.

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok estetik bir tasarım olmuş. tebrik ederim.
ben bu tarz tasarımları çok seviyorum, sade ve öz... tasarımınız anlatması gerekeni eksiksiz yerine getirmiş bence.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️

aykiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şık ve sade aklına emeğine sağlık...

creative.tr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herşey on numara şık ve sade fakat,kızmassan küp şeker yazısın altındaki kuşağı kullanma daha farklı ve dikkat çekici birşey yaparsan daha iyi olur.çünkü genelde lokum kutularında felan bu kuşakları kullanıyorlar belkide ben çok gordugum için yakıstıramaıyorum.eline emegine saglık...ama değiştirmeyi bir dene...

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
herşey on numara şık ve sade fakat,kızmassan küp şeker yazısın altındaki kuşağı kullanma daha farklı ve dikkat çekici birşey yaparsan daha iyi olur.çünkü genelde lokum kutularında felan bu kuşakları kullanıyorlar belkide ben çok gordugum için yakıstıramaıyorum.eline emegine saglık...ama değiştirmeyi bir dene...

Beğenin için teşekkür ederim, kuşak kısmına gelince mutlaka başka başka alternatiflerde uygulanabilir. Fakat müşteride bu haliyle beğendi, benimde içime sindi. Önerin içinde ayrıca teşekkürler.

joqa

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş ama sanki bişeyler eksik gibi geldii..sade yanii !

bilgeajans

🌱Yeni Üye🌱
çok şeker olmuş :) ama biraz çay fincanı ön plana çıkmış gibi sanki...

strope

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kullanılan fotoğraf + logo + gramaj küpü + yazı karekteri ve zemin çok şık ve bir bütün duruyor, ama kullandığın vector deseni çok cılız kalmış, tasarımı bir bütünlükten çıkarmış..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sadelik taraftarıyım..Alacalı bulacalı ne bulduysan, hangi vektör elinde varsa uygulayayım koyalım lay lay lom olayını sevmiyorum..Eline sağlık gerçekten sade ve anlaşılır bir çalışma..

sea.ajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅

evet haklısınız şekeri sadece çay içerken kullanmıyoruz lakin özür dileyerek hangi kahvenin yanında tabağına kesme şeker koyarak sunulduğunu gördünüz, piyasada şeker kutularına bir göz atın kaç tanesinde kahve resmi var

emeğine sağlık gayet sade şık ve hoş bir çalışma

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrikler hem sade hem de şık bir çalışma olmuş herkesin de gördüğü gibi:)
köşelerde kullandığın lekeler çok başarılı göstermiş hemde beyaz fonun üstüne hareket katmış görsellede bütünlük sağlamışsın renk uyumu ve yerleştirme açısından, gözü yormayan amacına uygun bir çalışma olmuş emeğine sağlık.. slogan da güzel size mi ait:)