Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Big Bass Hip-Hop Fest Afiş

s Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Big Bass Hip-Hop Fest
Afiş

Benzer konular

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
hip-hop afişleri neden bu kadar karışık olmak zorunda... arkadaşım çok fazla resim çok fazla yazı yokmu sencede ? Amaç kişileride görmek ise yine olmamış derim. Bence bazı şeyleri azaltmalısın yinede emeğine sağlık.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Öncelikle oldkça karışık çünkü yazıların ebatları eşit. Tavsiyem başta kullandığın insan görsellerine Out Glow vermen hafif öne çıkarır. Sonra alt kısımdaki beyaz background'lu kısımdaki yazıları Önem sırasına göre daha küçük puntolarda yazman biraz gözü rahatlatacaktır ve en alttaki graphics design yazısınıda çözemedim bu ölesine bi çalışmamı..

s Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle oldkça karışık çünkü yazıların ebatları eşit. Tavsiyem başta kullandığın insan görsellerine Out Glow vermen hafif öne çıkarır. Sonra alt kısımdaki beyaz background'lu kısımdaki yazıları Önem sırasına göre daha küçük puntolarda yazman biraz gözü rahatlatacaktır ve en alttaki graphics design yazısınıda çözemedim bu ölesine bi çalışmamı..

Haklısın Bunu Hiç Akıl Edememiştim. Benden İstenilen Şey Buydu Eğer İsimlerini Küçük Yazsaydım Bu Sefer Resimlerini Büyütmek Zorudna Kalacaktım Buda Daha Çirkin Gözükecekti. Öylesine Değil Bir Konser Afişi

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eskiden gazetelerde verile şaşı bak şaşır sayfa tasarımını yapmaya çalıştıysanız oldukça başarılı olmuşsunuz. Tebrik ederim