Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bilboard calismasi

pixellart

🌱Yeni Üye🌱
billboardcalismaza5.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Gölge eğer şemsiyenin altına doğru düşüyorsa çiçeklere de gölge düşmesi gerekmezmiydi?

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eline sağlık ... Düzeltilebilecek hatalar var bence ...

Şemşıye espirisi çiçekleri güneşten koruması amaçlı olsa gerek. Ama bence pek başarılı olamamış şemsiyeniz... Gölglendirmeler muallakta ; yazınızın altındaki gölge ile şemsiyenizin gölgeleri uyumsuz... Bulut görüyorum fonda bulutlu havada pek şemsiyeye ihtiyaç duyulmaz "güneş baabında"...

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerinize sağlık ben gölge olayının dışında beğendim. Gölge başarılı olmamış maalesef. Ayrıca Eğitimde Etik değerler... Etik büyük harfle başlıyorsa diğerleri neden küçük ?

Teşekkürler...

pixellart

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için teşekkürler. gerçekten de sizlerin yorumları beni sevindiriyor. sebebine gelince çalışmalardaki mantıksal hataları ve eksiklikleri görmeme sebeb oluyor. ayrıca şöyle bir şey düşünüyorum umarım sizler de katılırsınız (ki cahit hocamın da mutlaka katılması gerek) çalışmalarımızı baskı aşamasına vermeden önce birbirimize gösterip yorumlarımızı alırsak daha güzel olmaz mı? en azında hataları düzeltmemiz için bir imkan olmaz mı? ben öyle yapmayı düşünüyorum. herkese selamlar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
yorumlarınız için teşekkürler. gerçekten de sizlerin yorumları beni sevindiriyor. sebebine gelince çalışmalardaki mantıksal hataları ve eksiklikleri görmeme sebeb oluyor. ayrıca şöyle bir şey düşünüyorum umarım sizler de katılırsınız (ki cahit hocamın da mutlaka katılması gerek) çalışmalarımızı baskı aşamasına vermeden önce birbirimize gösterip yorumlarımızı alırsak daha güzel olmaz mı? en azında hataları düzeltmemiz için bir imkan olmaz mı? ben öyle yapmayı düşünüyorum. herkese selamlar

Söylediğin mesele zaman kaybına sebep olur. Elbetteki çalışmalarını bizlerle paylaştığında yorum yaparız. Fakat bizim yorumlarımızı bekleyecek olursan... "Nerede kaldı bizim işler" diye müşterilerinin nidalarıyla karşı karşıya kalacağına eminim. =) Kolay gelsin. İyi forumlar.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bazı ufak hatalar dışında(gölgelendirmeler) güsel bir çalışma emeğine sağlık.

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya şemsiye reklamı gibi duruyor bana mı öyle geldi bilmiyorum:)

berelboy

🌱Yeni Üye🌱
evet şemsiye reklamı gibi semsiye daha on planda bide semsiyeynin üzerine logo basmıssın dikkati oraya cekiyo

-zazizo-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slayt 1 calisma daha iyisini bekleriz