Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bilboard (KARACADAĞ DERSH.)

Grafek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
shutterstock1550041x.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu bir billboard olduğu için mantıken görüş alanını göz önünde bulundurmamız durumunda zeminde ki kullandığınız formüllerin gereksiz olduğuna inanıyorum. Logoyu biraz daha büyütüp adres satırını tek satır yapabilirdiniz.

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma olmuş adres kısmının büyütülmesi konusuna bende katılıyorum
formuller kalabilir :) artı bilboardın köşelerinden parçalnma sürecine girmiş haberin olsun
ellerine sağlık

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
irm art arkadaşımıza katılmakla beraber,

logoyu sola kaydırıp firma ismini büyük puntolarla ortaya çıkartman gerekir. kaldi ki firma dünyaca bilinen bir firma olmadığından, yada slogan çok tutulan bir slogan olmadığından, ve tüm bunlara araç geçiş güzargahına konulan bilboardlarda görme ve okuma süresi 3-5 sn. olduğunuda eklediğimizde, çalışmanı bu şekilde düzenlesen daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık....

pinhead

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tugi ye katılıyorum ve yaptığı açıklama çok güzel. dikkate alınması gereken şeyleri kısa ve açık anlatmış.
iyi çalışmalar.

aurum63

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aurum63.com
renkler falan çok güzel, çok hoş görünüyor, zemindeki formüller falan da ayrı bir hava katmış ama bence tek ( muhtemel ) sorun montaj şeklinde, tek nokta bağlantılar fazla ( bilhasasa bu ebatlarda ) dayanıklı olmuyor. Büyük ihtimalle metal kısımlar aluminyum ve basınca dayanıklı değil, tahminen 8 metrekarelik bir yüzey görüyorum, yelkenli gemi gibi rüzgar alır, uzun ömürlü olmaz ve hatta sert rüzgarda tehlike bile oluşturabilir

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Adres neden büyükten küçüğe doğru gidiyor? Ayrıca uzun uzun "Caddesi" yazmak gereksiz. Cad. olarak kısaltmanız daha doğru olur.

Grafek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Adres neden büyükten küçüğe doğru gidiyor? Ayrıca uzun uzun "Caddesi" yazmak gereksiz. Cad. olarak kısaltmanız daha doğru olur.

Yani kusur aramışsınız, bulamamışsınız, kusur uyduruyorsunuz...

Adres büyükten küçüğe gitmiyor, sadece adresin asıl bilinmesi gereken kısmı daha önplana çıkarılmış. Ayrıca "Caddesi" yazmanın neresi gereksiz? Kısaltmak zorundaysanız kısaltmasını yazarsınız. Aksi halde Türkçe de "Cadde" değil, "Cad" diye geçerdi kelime.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
İnsanın yaptığı ve ürettiği ne varsa, gayri ihtiyari olarak, hatalar ve eksiklikler oluşur, bu insanın elinde olmayan bir şeydir, insan bunu ne zaman anlar, biri eleştirdiği zaman veya aradan bir vakit geçtiğinde, tekrar insan o yaptığı veya ürettiğine baktığında nerde hata yaptığını anlar ve bu kusurları yapmamak için çaba ve yöntem geliştirir, işte, "işimi nasıl daha iyi ve mükemmel yapabilirim" düşüncesi burdan çıkıyor ve bu böyle sürüp gidiyor, bizde yeni yeni heyecanlar yaşıyoruz, onun için, aslında bu tür eleştirileri bilgi olarak okumak ve algılamak daha iyi olur, diye düşünü-yorum. Tabelanın eleştirilecek yönleri vardır.