Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bilboard

sevilsu

🌱Yeni Üye🌱
yardımınıza ihtiyacım var benden bilboard hazırlamamı istediler ama bu bilboard 2094'ün mart ayını anlatan bir bilboard olcak ne gibi şeyler yapabilirim.bu arada bu ödevim:) düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler:>

Benzer konular

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. Billboard'un izleme süresi kısadır, yani kolay anlaşılır olması lazım.
2. 2094 yılını anlatmalı, gelişen teknoloji, hayat koşulları, yaşam tarzı vs. düşünerek ortaya birşey çıkarmak hayal gücünüze kalmış.
3. Mart ayı, soğuk ve ilk aklıma gelen kedi miyavlamaları.

Bu üç maddeden sonra birşeyler çıkarmanız gerekir. Kolay gelsin...

sevilsu

🌱Yeni Üye🌱
fikirleriniz için teşekkürler:)hayalgücüne ve yaratıcılıga kalmış evet ama yaptıgım,çalışma bursanın en işlek caddesinde olcak ve mekanlarıda degiştircem o yüzden beni çok zorluyor:(:(

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
2029 içinde nostalji yaşatabilirsiniz .

O zamanlar için kaybolan değerleri gösterin.

Bilmem anlatabildim mi?

sevilsu

🌱Yeni Üye🌱
nasanın üretcegi ucan arabalar yapıyorum böle bir şey yapmaya karar verdim fikirleriniz için teşekkürler

slogan bulamıyorum help help:(

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
konu hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verirseniz bence daha iyi yardım alabilirsiniz.

neden 2094 ve neden mart ayı?

sevilsu

🌱Yeni Üye🌱
ayrıntılı bilgi söle söyleyim bu yaratıcılıkla ilgili bir konu 2094 yılının mart ayının bilboardu yapılcak bende teknolojinin ilerlemesi ile ilgili olarak ucan araba yaptım slogan bulamıyorum acıklayıcı oldu mu?

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
2094 yılında sadece uçaklar havalanmayacak:) bir çok şey değişecek yeryüzünde ama unutmaki insanlar teknolojiyi üreten hayata geçiren kişilerdir. insan ufku öyle bir geniştirki buna kimsenin ne zamanı neden hızı yetişebilecek.
zor bir çalışma insanları konu alsan daha iyi olabilir diye düşünüyorum
insanların o yıllardakiyaşam şartları buna benzer şeyler sadece bir fikir...

mutlugrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb. arkadaşlar bilbord çalışmam yayınlamak istiyorum.bi türlü başaramadım.

mutlugrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yardımınız için tşk.sayın HORUS böyle bi soru nereye atmam gerekiyordu.?

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
o zamanda bilboard olacagini sanmam sanirim digital plazma v.s gibi seyler olabilir lens ustune calisirsan farkli olur

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence kışın çekilmiş bir pazaryeri bulup oraya yarı insan yarı robot yerleştirebilirsin.
Sebze ve meyvelerin bazıularını küçük kapsüller yapabilirisn ve üstüne "gel gel hakiki tokat domates kapsülü" yazabilrisin.

Yine pazar yerine kar yağdırabilirisn.

Biraz zahmetli bir şeye benziyor ama yapılabilecek bişey sadece bir fikir bu

yirmi5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence 2094 te öle uçan araba felan olmayacak aksine öküz arabası bilem bulamayacaz :D

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba;

Yıl 2094 teknoloji tüm hayatımızı esir almış bir biçimde yansıyor zihinlerimize değilmi bence de öle bunu yansıtman bence o kadar da zor olmasa gerek bursanın en ileck caddesine asılacak diyorsun o zaman o caddenin güzel bir resmini al ve bilim kurku filimlerinin fotoğrafları var şehir resimleri filan ps de bunlardan bir kolak yap ve Bursanın Tarihin de Fayton filan yokmu var bence uçan faytonlar vs şeyleri dene en azından espiri de katarsın uçan arabalar filan demode oldu artık diye düşünüyorum slogan olayına gelince çalışmaya gör çıkabilecek bir durum diyorum ben umarım ufak da olsa fikir verebilmişimdir kolay gelsin